“Muruturniir” sulgpallis — Koit Muru mälestusvõistlus

25. aprillil toimub Tondiraba Sulgpallihallis TIKi vilistlaste algatatud sulgpalliturniir, kuhu oodatakse osalema nii õpilasi, õpetajaid kui lapsevanemaid.

Treener Muru juhendamisel mängiti Hariduse tänava koolimaja aula-spordisaali lakitud parketil sulgpalli igal võimalikul hetkel. Kui kooli saal hõivatud oli, siis mängiti ka muudes lähedalasuvates spordipaikades, näiteks Luise tänaval ja ka mujal. Treener Muru käe alt on aegade jooksul sirgunud muljetavaldav kogus nii tipp kui ka tänaseid harrastussportlasi.

“Kooli legendaarse kehaliseõpetaja Alar Schmidti auks korraldatatakse juba aastaid Schmidti korvpalliturniiri, nüüd on tore, et Muru õpilased on pannud seljad kokku ja asutanud Muruturniiri. Erinevalt korvpallist, kus eakamatel vilistlastel on noortega üha raskem platsil võidu palli taga ajada, on sulgpall jõukohane igaühele. Ehk toob Muruturniir lisaks tegevmängijatele osalema ka neid, kes sulgpalli juurde uuesti tee leiavad”, tutvustab Muruturniiri eesmärke Vilistlaskogu liige Auris Rätsep.

Muruturniiri aitab avalikkusele tutvustada treener Siliksaare kasvandik, Pekingi ja Londoni olümpiasportlane, kümnekordne Eesti meister Raul Must.

Muruturniiri koduleht: muruturniir.vilistlaskogu.ee

Registreerumine kuni 20. aprillini — lisainfo võistluse lehel Facebookis