Pikapäevarühm

1.- 4. klasside pikapäevarühm

2018/2019 õppeaastal alustab pikapäevarühm tööd 3. septembril.

Hommikune pikapäevarühm 1.- 4. klassile
Tallinna Inglise Kolledži hommikune pikapäevarühm on mõeldud 1.- 4. klasside õpilastele.

Hommikune pikapäevarühm on tasuta.

Õhtune pikapäevarühm 1.-2. klassile
Tallinna Inglise Kolledži õhtune pikapäevarühm on mõeldud 1. ja 2. klassi õpilastele.

Õhtune pikapäevarühm töötab kell 13.20-16.00 ja on tasuline (1 tund 0,92 EUR - uus hind kehtestatud 23.05.2016 Haridusameti käskkiri nr HA-4/26). Kui vastavalt tunniplaanile lõpeb päev 12:25, töötab pikapäevarühm 12:30-16:00.
Pikapäevarühma lapsed tulevad sööma koos õpetajaga, ülejäänud tulevad iseseisvalt ja ajal kui see neile sobib. Äärmiselt oluline omada õpilaspiletit ning see läbi piiksutada sisenemisel. Kui pilet puudub on vaja nimi kirjutada sööklas kaarditute kausta.

Pikapäevarühma eest tasumine toimub arve alusel. Arve esitab Tallinna Haridusamet vastavalt osaletud kordadele (pikapäevarühma juhendajad peavad pikapäevarühma päevikut).

Pikapäevarühmas osalemiseks tuleb lapsevanemal esitada avaldus ja ankeet arve tasuja andmetega.

Avalduse pikapäevarühmas osalemiseks saad esitada e-päevikus, oma lapse profiili lehelt. (klõpsa lapse nimel)

Pikapäevarühma 2018-2019 teemad:

Esmaspäev “Õues- ja aktiivõpe” (Mailis Ostra)

Teisipäev “Sotsiaalsete oskuste arendamine” (Mailis Ostra)

Kolmapäev “Mõistatused" (Piret Smirnov)

Neljapäev “Lauamängud" (Piret Smirnov)

Reede "Tähelepanu- ja kuulamisharjutused” (Juta Roditšenko)

**

Kui soovite, et laps pikapäevarühmas ka söömas käiks, tuleb pikapäevarühma toiduraha tasuda kooli toitlustava firma kontole. Rohkem infot toiduraha kohta SIIT.