TIK-i 9. klassi õpilane rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil / TIK student in international natural science olympiad

Tallinna Inglise Kolledži 9.b klassi õpilane Uku Hannes Arismaa on arvatud võistkonna koosseisu, kes esindab Eestit rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil IJSO 2015 Lõuna-Koreas Daegus 2. - 11. detsembril. Suur aitäh keemiaõpetaja Tiina Mägile õpilase juhendamise ja toetamise eest!

Tallinn English College student Uku Hannes Arismaa from 9.b is in team who represents Estonia in international natural science olympiad IJSO in Republic of Korea, in Daegus, December 2nd-11th. Thank you very much for chemistry teacher Tiina Mägi who supported and guided our student.

Lisatud 04.09.15