1. klassi õpivalmiduse ning loovuse hindamise katsed / PYP year 1 admission tests

Tallinna Inglise Kolledži 1. klassi õpivalmiduse ning loovuse hindamise katsed toimuvad 13. ja 14. veebruaril.

Registreerimine algab 25. jaanuaril kell 10:00 aadressil algus.tik.edu.ee

Registreerimine lõpeb 10. veebruaril kell 18.00.

Katsed toimuvad 13. või 14. veebruaril vastavalt lapsevanema valitud kuupäevale ja kellaajale.

Katsete tulemused edastab kool vanematele hiljemalt 17. veebruaril katsete infosüsteemi kaudu ( algus.tik.edu.ee ). Kooli vastu võetud õpilase vanemad kinnitavad lapse õppimaasumise avaldusega hiljemalt 25. veebruaril.

Vaata ka: vastuvõtu tingimused ja kord

PYP year 1 admission tests

The tests will take place on February 13 and 14. If your child cannot attend on either of these dates, there is additional testing time on June 10.

Registration begins on January 25 at 10 AM: algus.tik.edu.ee.

Registration ends on February 10 at 6 PM.

The tests will take place on February 13 or 14 according to the timeslot the applicant's parent has chosen.

Lisatud 14.01.16