Nelja kooli ühiskatsed 10. klassi

Tallinna Inglise Kolledž koos Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tallinna Reaalkooli ja Tallinna 21. Kooliga korraldavad gümnaasiumisse ühised sisseastumiskatsed 19. märtsil 2016. aastal kell 10:00. Katsed viiakse läbi kõigis neljas koolis samaaegselt.

Katsetele registreerumine toimub ühiskatsete infosüsteemi kaudu 1. märts kuni 16. märts 2016. a. Infosüsteemi saab siseneda kooli kodulehe kaudu.

Ühiskatsete infosüsteem annab kandidaadile personaalse koodi ja testide sooritamise koha (Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Reaalkool, Gustav Adolfi Gümnaasiumvõi Tallinna 21. Kool). Enne registreerumist palume tutvuda ühiskatsete tingimuste ja kooli vastuvõtu korraga.

Katsete tulemused ja vestlustele kutsumine avalikustatakse infosüsteemis alates 30. märts 2016. a.

Vaata ka: vastuvõtu tingimused ja kord

Lisatud 22.01.16