Menüü

Olümpiaadid ja võistlused

Info olümpiaadidel edukalt esinenud õpilaste kohta.

Bioloogiaolümpiaad

10.jaanuaril 2009 toimunud Tallinna bioloogia piirkonnavoorul osales TIKist 14 õpilast, kellest kuus mahtus oma klassi arvestuses esimese kümne hulka.

7. klassi arvestuses saavutas 7b klassi õpilane Paula Katariina Uusnäkki 5. koha, 7a õpilane Kärt Kalvet 10. koha. 8. klassi arvestuses saavutas Kaur Aare Saar 8a klassist 1. koha, Susanna Vain 9. koha ja Oliver valdmaa 10. koha. 9. klassi arvestuses saavutas 9a klassi õpilane Eva Asper 5.-6. koha.

Bioloogiaolümpiaadi vabariiklik voor põhikooli õpilastele toimub 15.-17. mail Tartus.

Emakeeleolümpiaad

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus 24. jaanuaril esinesid edukalt järgmised õpilased:

7.-8. klassi õpilaste arvestuses: Kadri Eek (7.a) 3.- 4. koht ja Kelly Hiibus (7.a) 26.- 28. koht
9.- 10. klassi õpilaste arvestuses: Johanna Salu (10. kl) 2.-3. koht ja Hanna Rohtla (10. kl) 25. koht
11.-12. klassi õpilaste arvestuses: Kärt Kanger (12.b) 1.-2. koht ja Birgit Annus (12.b) 5. koht

Emakeeleolümpiaadi lõppvoorust võtavad 13.-14.03.2009. osa Kadri Eek, Greta Raidma, Johanna Salu, Kärt Kanger.

Lingivistikaolümpiaad

Lingvistikaolümpiaadi piirkonnaolümpiaadi tulemuste põhjal pääsesid lõppvooru järgmised õpilased:

  • Mihkel Joasoo (12B) - 6. koht
  • Helena Kasemets (11A) - 10. koht
  • Oskar Matvere (11A) - 16. koht
  • Teele Palumaa (12A) - 24. koht

Kirjanduse olümpiaad

Kaisa Laever (12B) saavutas eesti kirjanduse olümpiaadi lõppvoorus VI koha.

Inglise keel

Inglise keele olümpiaadil saavutas 12B klassi õpilane Kaisa Laever 3. koha.

Nuputa

5.-6. klassi võistkond koosseisus Karl Kiur Saar, Rudolf Ristkok, Paul Ööbik ja Mart Veerus saavutasid ülelinnalisel NUPUTA matemaatikavõistlusel III koha ja 7.klasside võistkond koosseisus Anneli Kuldkepp, Kristiina Konno ja Kätliin Lember I koha.

Loodusteadused

TÜ Teaduskool avaldas loodusteaduste olümpiaadi teooriavooru tulemused. 6 õpilast meie koolist pääses edasi lõppvooru: Kaur Aare Saar, Oliver Valdmaa, Susanna Vain, Argo Käsper ja Kirill Tammela kõik 8 A ja Getter Kolosov 8 B.

Matemaatika

Matemaatika olümpiaadi lõppvoorus olid tublid järgmised õpilased: Teele Palumaa (12 A) 17. koht; Kristian Leite (11 B) 14. koht ja Kaur Aare Saar (8A) sai 4. koha 9-ndate klasside arvestuses.

Füüsika

Füüsikaolümpiaadi lõppvoorus, mis toimus 07.03.09 Tartus, saavutati järgmised kohad:

  • Kaur Aare Saar (8A) - 2. koht 8-ndate klasside arvestuses
  • Getter Kolosov (8B)- 12. koht 8-ndate klasside arvestuses
  • Kirill Tammela (8A) - 16. koht 8-ndate klasside arvestuses
  • Erik Müürsepp (11B) - 20. koht 11-ndate klasside arvestuses

Keemia

Keemiaolümpiaadi lõppvoorus, mis toimus 14 -15 03.09 Tartus, saavutati järgmised kohad:

  • Saari Sildos (9A) - 6. koht 9-ndate klasside arvestuses
  • Anna-Helena Saarso (9A) - 9. koht 9-ndate klasside arvestuses
  • Liisa Parts (9A) - 21. koht 9-ndate klasside arvestuses
  • Erik Müürsepp (11B) - 12. koht 11-ndate klasside arvestuses
  • Teele Palumaa (12A) - 14. koht 12-ndate klasside arvestuses