TIKi sügiskontsert "Kooskõla"/TEC Autumn Concert "Harmony" (09/10/18 kl. 19:00)

Rõõm teatada, et 9. oktoobril toimub juba kaheksandat aastat järjest kooli sügiskontsert, mis sellel aastal kannab pealkirja "Kooskõla" ning sünnib koostööös Nõmme Muusikakooli Sümfooniaorkestriga. Kontserdi märksõnadeks on IB10 TIKis ja TIKi sambad.

Tallinna Inglise Kolledži vilistlane Anna Laura Alamets on kontserdi sisu võtnud kokku järgmiselt:

Igaühel on aegu, mil ta ei ole päris täpselt kindel, kust oma rada otsima minna. Mitte, et vajalikke oskusi ja teadmisi ei oleks, aga tihti lihtsalt ei tea, millise nurga alt uut teekonda alustada . On hea, kui on keegi, kes pakub julgustuseks särava naeratuse ja pehme käepigistuse. Järsku ei tundugi tundmatu teekond hirmutav vaid täis lõputuid imesid ja võimalusi...Sünnib harmoonia, kaunis kooskõla iseenda, teiste ja ümbritsevaga.

Ootame teid kõiki 9. oktoobril kell 19.00 Alexela Kontserdimajja. Pilet maksab 10 EUR ning müük avatakse augustis. Tegemist on kogu koolipere üritusega.

You are invited to TEC Autumn Concert in Alexela Concert Hall on the 9th of Oct at 7pm. Concert is dedicated to IB program that has been taught in TEC already 10 years from next academic year. Concert will be held in collaboration with the Symphony Orchestra of Nõmme Music School. Ticket costs 10 EUR and sales are open in August. Have a wonderful summer!