MIKE talvekool (29/03/19)

Juba 29.-30. märtsil (reede-laupäev) toimub taas TIKi traditsiooniline talvekool MIKE. Üritus toimub Nelijärve puhkekeskuses ja osa saavad võtta soovijad 7.-12. klassist. Osalemine maksab 5€ ja selle eest on osalejatele 3 toidukorda, majutus ja loomulikult arutelud, esinejad, fotojaht ja mängud. Ürituse eesmärk on õpilasi inspireerida, anda võimalus kaasõpilasi vabas õhkkonnas tundma õppida ja koos lõbusalt aega veeta, samuti arutleda õpilastele olulistel teemadel ja otsida lahendusi. Sel aastal on esinevad TIKi vilistlasest kirjanik Jim Ashilevi, samuti vilistlastest muusikud Nix & Jonny ning meie terviseedenduse õpetaja ja samuti TIKi vilistlane Teele Meren.

Registreeri kohe Stuudiumis, sest kohti on ainult 40! Registreerimise tähtaeg on 27.03. Osalmistasu saab maksta kohapeal. Osalemistasu sees ei ole rongipiletit, mille ostab igaüks ise. Täpsem info kellaaegade kohta varsti!