TIKi sambad - esita oma kandidaat

Ka sel aastal toimub 14. oktoobril sügiskontsert, mille raames anname välja TIKi Sambad, et tunnustada tublisid õpilasi, õpetajaid ja koolitöötajaid. Sel aastal aga saab igaüks kandidaate esitada ankeedi kaudu kuni 22. septembrini ning komisjon valib hiljem kõigist esitatud kandidaatidest välja kõige silmapaistvamad. Ankeedi lingi leiab siit: https://forms.gle/bmj3i9b6DhCDCe787

Muutunud on ka TIKi Sammaste väljaandmise kord. Esiteks ei anta TIKi Sambad enam välja eelneva õppeaasta eest (2018/19), vaid aasta eest, mis eelneb sügiskontserdi auhinnatseremoonia toimumispäevale (14.10.18 kuni 14.10.19). Teiseks, kui varasemalt sai auhinna igast kooliastmest üks õpilane, kes TIKi väärtustele kõige paremini vastas, ning üks õpetaja ja üks koolitöötaja, siis nüüd antakse Sambad välja spetsiifilisemate asjade eest:

1. Aasta õppija
  2. Aasta õpetaja
  3. Aasta koolitöötaja
  4. Aasta kultuuriedendaja
  5. Aasta spordiedendaja
  6. Aasta tegu

PS: Kategooriates 4, 5 ja 6 tohib esitada nii õpilasi, õpetajaid kui ka koolitöötajaid ning esitada tohib lisaks eraisikutele ka kollektiive.

Mõelge ja esitage kindlasti oma koolikaaslasi, õpilasi, kolleege või õpejataid, kes teie arvates tunnustamist väärivad!

Lisatud 05.08.19