Filmifestival Fookus (13/12/19 kl. 16:30)

Reede õhtul, 13. detsembril toimub juba teist korda Filmifestival FOOKUS, mis toimub kinos Sõprus ning algab kell 16:30 (orineteeruv lõpp kell 18:30). Festivali teemaks on seekord ‘’Harmoonia’’. Osalema on oodatud kõik TIKi filmisõbrad, kes tahavad oma filmi suurel ekraanil näidata või koolikaaslaste poolt tehtud filme vaadata. Filmifestivali lõpus valib žürii välja parimad filmimeistrid, keda ootavad vahvad auhinnad! Tule ise ja kutsu sõbrad kaasa ning veeda üks mõnus talveõhtu filme vaadates ja maitsvaid suupisteid nautides.

On Friday evening, the 13th of December, Film festival FOOKUS will take place for the second time. Just like last year, the festival takes place in cinema Sõprus, at 16:30 (approximate ending 18:30). This year’s theme is ‘’Harmony’’. All TEC film-lovers, with a desire to create something unique and show it on a big screen or watch movies made by their schoolmates, are invited! At the end of the film festival, the jury will select the best filmmakers and they will receive awesome prizes. Come and spend a lovely evening watching short films with your friends and enjoying some tasty snacks.