Lipuheiskamise tseremoonia Toompeal/Flag hoisting ceremony in Toompea (24/02/20 kl. 07:10)

Eesti Vabariigi sünnipäeva hommikul, 24. veebruaril on kõik oodatud Toompeale Kuberneri aeda pidulikule riigilipu heiskamisele. Lipp tõuseb hümni saatel kell 7.34. Kogunemine kooli juures kell 7.10 hommikul. Algklasside lapsed on oodatud koos vanematega. Palun kandke tekleid. Alustame koos Eesti riigi 102. sünnipäeva!

February 24th, The Republic of Estonia celebrates its Independence Day. Please join us at 7.10 AM on Independence Day morning in front of the school to proceed to Toompea in order to participate in the Independence Day flag hoisting ceremony at 7:34am. Please wear school cap! Let's celebrate Estonia's 102nd birthday together!