Menüü

TIK Inspire Virtual Conference (30/11/20 kl. 13:00)

Tulemas on 6. ettevõtlikkuse ja inspiratsioonikonverents TIK Inspire. Selleaastane konverents kannab nime "Eesti annab juured. Kuidas saada tiivad?" ja toimub virtuaalselt.

Konverentsil esinevad TIK-i ja 7.KK vilistlased Marju Lauristin, Hans H. Luik, Henrik Hololei, Erika Ilves, Isabel-Lotta Kääramees. Modereerib Maarika Honkonen.

Lähtuvalt Tallinna Inglise Kolledži juubeliaastast planeerib kool senisest enam kuvada oma rolli rahvusvahelisuse aate kandjana. See temaatika on hetkel ühiskonnas ka äärmiselt aktuaalne, kuna ka Eesti ühiskond tervikuna debateerib teljel rahvusvahelisus versus lokaalsus. Antud konverentsi põhiline eesmärk oleks anda oma panus antud debatti, esindades rahvusvahelisuse kui väärtuse olulisust globaalses ühiskonnas. Teine konverentsi põhitelg on haridusinnovatsioon, mis haakub esimesega, kuivõrd ilma avatuseta ja mõttevabaduseta ei ole võimalik olla innovatiivne. Eestist saame juured ja eeskujudest innustuse, mis tiivustab.

Konverents on mõeldud kõigile huvilistele ja toimub DELFI TVs https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/otseulekanne-delfi-tv-s-ettevotlikkuse-ja-inspiratsioonikonverents-tik-inspire-eesti-annab-juured-kuidas-saada-tiivad?id=91775619