Emakeelepäev/Mother Tongue Day (12/03/21)

12.märtsil tähistame koolis emakeelepäeva. Oleme eesti keele ja kirjanduse õpetajatega koostanud selle päeva tähistamiseks erinevad tegevused:

1.-4. klassid - eesti keele teemaline viktoriin, mille viib päeva jooksul läbi klassiõpetaja.
5.-6. klassid - "Kolmekesi reas", mille viivad läbi eesti keele õpetajad nädala jooksul. 12. märtsil valitakse parimad luuletused.
7.-8. klassid - kell 11.00-11.30 näidisväitlus teemal "Me ei peaks lastele õpetama, et lõpuks läheb kõik hästi", mille viivad läbi väitlusringi õpilased. Gmeet keskkonnas.
9.-G3 - kell 12.25-13.20 külas õigusteadlane ja akadeemik Lauri Mälksoo ja õiguskantsler Ülle Madise. Üritust modereerib Christina Kiik (G3). Gmeet keskkonnas.

On March 12, we celebrate Mother Tongue Day at school. We have planned different activities with Estonian language and literature teachers to celebrate this day:

1.-4. classes - a quiz on the topic of the Estonian language carried out by homeroom teachers.
5.-6. classes - "Three in a row", carried out by Estonian language teachers during the week. The best poems will be selected on March 12.
7.-8. Classes - at 11: 00-11: 30 Debate on the topic of "We shouldn't teach children that in the end everything is going well", carried out by debate club. Gmeet.
9.-G3 - at 12.25-13.20 lawyer and academician Lauri Mälksoo and Chancellor of Justice Ülle Madise. The event is moderated by Christina Kiik (G3). Gmeet.