Eelkool aprillis

Lp eelkooli lapsevanemad

Vastavalt riiklikule korraldusele huvitegevused sulgeda ja kuna viirus COVID-19 ei näita taandumismärke, siis jätkame eelkooli tegevust alates aprillist 2021 distantsõppel. Veebitunnid toimuvad vastavalt Teie valitud päevale kas teisipäeviti või kolmapäeviti ja vastavalt registreerimisel valitud ajale kas 15.30-18.00 või 16.10-18.40. Täpsema info distantsõppe korralduse kohta ja lingi videotundidesse saadame Teile meilile.
Loodame Teie mõistvale suhtumisele, samuti Teie abile ning loodame, et ühiselt toimetades saame eelkooli õppetööd jätkata ning lapsed kenasti kooliks ette valmistada.
Probleemide korral palun kirjutage juta.roditsenko@tik.edu.ee ja püüame need kindlasti lahendada.

Heade soovidega
Juta Roditšenko