1. klassi vanematele

Info 1.klassi õpilastele ja lapsevanematele

Pinal: 2 kolmekandilist harilikku pliiatsit (pehmus 2B), pliiatsiteritaja, valge pehme kustutuskumm, 20 cm joonlaud, värvipliiatsid (soovitavalt samuti kolmekandilised), viltpliiatsid.

Vihikud: eesti keel: abijoonega vihik, matemaatika: väikeste ruutudega vihik. Kõik vihikud tuleb ise varustada kilekaantega.

Tööraamatud / töövihikud: Tööraamatutele-töövihikutele ja õpikutele pange ümber kattepaber ja kaaned ning lisage korralik etikett lapse nimega.

Kunstitarbed: tömbi otsaga käärid, liimipulk, värviliste paberite komplekt, A3 formaadis suur joonistuspaberite komplekt, A4 formaadis väike joonistuspaberite komplekt, guašid (kindlasti komplektis valge värv), lapiku kujuga guašipintslid, vesivärvid, pühkimislapp, plastmassist pealt suletav veetops, (kile)põll, õlipastellid, plastiliin. Kõik töövahendid varustage kindlasti nimesildiga. Lisaks: 6 tavalist õhukest plastik-kiirköitjat moodulmappide jaoks.

Koolirõivad: TIKi koolivorm, kehalises kasvatuses lühike dress sisetundideks, pikk dress välitundideks. Jalanõud: sisejalanõud, TIKi sisejalanõude kott, kehalise kasvatuse jalanõud vastavalt veerandile.

School items for 1st IB class

Pencil case: two pencils 2B, pencil sharpener, white soft rubber, 20 cm ruler, colour pencils, felt tips. Exercise books: one lined (16 lines) and one squared (0.5 cm squares) thin exercise book.

Binders and folders: one thin two hole binder and one file folder with elastic cords. 5 blank, 5 lined, 5 squared (0.5 cm) A4 papers in the folder.

For text books and workbooks: paper or plastic covers and labels on them.

Arts: blunt end scissors, glue stick, A4 and A3 drawing blocks, gouache colour set with white colour and brushes, watercolours set and brushes, paper or cloth, plastic mug for water (with a cover), desk cover, plastic apron, oil pastels, modelling clay.

School clothes: TEC uniform, long-sleeved sportswear for outside PE lessons and short-sleeved sportwear for inside PE lessons, indoor shoes, TEC shoe bag, trainers for PE.

I IB klassi koolitarbed

Pinal: kaks 2B harilikku pliiatsit, pliiatsiteritaja, valge pehme kustutuskumm, 20 cm joonlaud, värvipliiatsid, viltpliiatsid.

Vihikud: üks 16 joonega jooneline vihik, 1 ruuduline vihik (ruudu suurus 0,5 cm)

Kaustad: üks õhuke plastikkiirköitja; üks kummipaeltega mapp, milles on 5 valget, 5 joonelist ja 5 ruudulist (0,5 cm) A4 paberit.

Õpikutele ja töövihikutele kattepaber või plastikkaaned nimesildiga.

Kunstiõpetuseks: tömbiotsalised käärid, liimipulk, A4 ja A3 joonistusplokk, guaššvärvid (koos valge värviga) ja pintslid, vesivärvid ja pintslid, paber või riidelapp, kaanega veetops, lauakate, kilepõll, õlipastellid, plastiliin.

Riietus : koolivorm, pikad spordiriided õuetundideks ja lühikesed spordiriided kehalise kasvatuse sisetundideks, spordijalatsid, TIK-i jalatsikott, vahetusjalatsid.