Sündmused

12/05Emadepäeva hommik / Mother's Day morning

Pakume hommikukohvi & väikese kontserdi oma armsatele emadele ja vanaemadele. Olete südamest oodatud! Palun registreeri enda osalemine siin https://tik.ope.ee/registreeri/1178

17/05Pop-up thrift store at TEC

17.mail, reede õhtul kell 16:00 toimub tänu Teie lahketele annetustele kooli sisehoovis pop-up stiilis taaskasutus keskus!
Kas Sul on vanad riided vedelemas? On Su tuba täielik segadus? Kapp riietest üleujutatud? Riideid, millest oled välja kasvanud või lihtsalt enam ei kanna? Ole mureta, koos saame üksteist aidata! Too oma seisma jäänud riided meile!

21/05Rahvusköökide festival / NATIONAL CUISINE FESTIVAL

ESMAKORDSELT TIK-is - RAHVUSKÖÖKIDE FESTIVAL
Kas sa tead, et 21. mail tähistatakse kultuurilise mitmekesisuse päeva?
Kas sa tead, mimest erinevast rahvusest õpilasi ja õpetajaid TIK-is õpib ja töötab?
Kas sa tead, te TIK liitus 2022. aastal SchoolFood4Change projektiga?

Kutsume kõiki 21. mail kell 16.00 TIK-i sisehoovi rahvusköökide festivalile. Valikus on 9 erinevat rahvuskööki: Hiina, Ecuador, Pakistan, Mehhiko, Filipiinid, Kamerun/Kesk-ja Lääne-Aafrika, Araabia Ühendemiraadid, Brasiilia ja USA.

23/052.-4. klasside kevadtants / Springdance for 2-4 graders

23.mail toimub traditsiooniline 2.-4. klasside tantsupäev.
2. klassid esinevad rahvatantsuga, 3. klassid omaloominguliste tantsudega ning 4. klassid peotantsuga.
Üritus on ainult õpilastele ja õpetajatele. Kohal on fotograaf.

24/05Muusikaosakonna kontserdid

24.ja 31. mail toimuvad TIK MO kontserdid kooli aulas. Kõik on oodatud kuulama! Kontserdid on tasuta!