Menüü

Sõbrapäev/Valentine's Day (14/02)

Armastusekuu kauaoodatud tähtpäev leiab aset juba reedel, 14. veebruaril. Ka TIKi seinte vahele eksivad sel päeval põletavad tunded.
Liikvel on musijänkud, kelle assistentidelt saab kolmapäeval ja neljapäeval fuajees osta kallisid, musisid või suurema armastuse esinemise korral isegi serenaade oma lemmikutele sõpradele ja silmarõõmudele.
Reedel suures vahetunnis saab ennast koogilaadal poputada tavapärasest maitsvamate küpsetistega. Mälestuste jäädvustamise tarbeks saab fotoseina ääres endast ja sõpradest pilte teha ja enne veel lasta enda kuldkiharatesse kaunid lokid keerata või ehk lausa kaunistada end näomaalingutega. Kui sind valdavad aga hoopis segased tunded, saad pöörduda meie suhtenõustajate poole, kes lahendavad ka kõige keerulisemad dilemmad.

Kohtumiseni!

Valentine’s day is approaching and on Friday, 14th of February some passionate feelings will make their way into TEC as well.
On Wednesday and Thursday you can buy kisses, hugs, or even serenades for your friends and loved ones from the foyer.
On Friday you can treat yourself with delicious pastries from our bake sale, capture memories at our photobooth and get your hair and makeup done beforehand. If your feelings are uncertain, don’t hesitate to visit our professionals, who will give you the best relationship advice you could ask for.

Until Valentine’s day!