Raamatukogu

Raamatukogu on avatud - E-R 8.00-17.00 - Iga kuu teisel neljapäeval avatud 8.00-15.00

E-post: raamatukogu@tik.edu.ee
Raamatukogu Facebookis

Raamatukoguhoidjad: Helene Tamm, Heleen Ottas

Raamatukogus on võimalik: * kasutada tasuta traadita internetti - WiFi. * kasutada internetiühendsega lauaarvuteid. * teha koopiaid ning printida. Selleks on vajalik ID-kaart, millele peab elektrooniliselt tegema ettemaksu. Juhend: Paljunda ja trüki

Raamatukogus elab Tikster, kes on meie raamatukogu maskotiks, kuid tema põhiülesanne on õpilasi lugemispisikuga nakatada.

Elektronkataloog RIKS

Meie teavikuid saad leida TIK raamatukogu elektronkataloogist

Raamatukogukülastaja meelespea

Mida peab meeles pidama raamatukogu külastamisel

Abiks raamatu leidmisel

Info raamatu leidmise kohta.

Abiks info leidmisel

Valik eesti raamatukogudes kättesaadavaks tehtud ja loodud andmebaase.

Gümnaasiumi keeleõppematerjalid

Õppeaasta 2017/2018
The academic year 2017/2018

Abiks õpiku ostmisel

Ülevaade välismaalt õpiku tellimise võimalustest.

Some suggestions for ordering books from overseas.

Õpikute laenutamine õppeaastaks 2018/2019
Textbooks Lending Scheme for 2018/2019

Kõikide 2018/2019 õppeaastal laenutatud teavikute tagastamise tähtaeg on 01. juuni. 2019

Õpikute laenutamine õppeaastaks 2018/2019

Õpikute laenutus toimub raamatukogus.

1. klasi õpilased saavad õpikud kätte kooliaasta alguses oma klassijuhatajalt.

Veenduge, et kõik eelmise õpeaasta materjalid oleksid tagastatud, võlgnevuste korral uusi õppematerjale ei väljastata.

Küsimuste korral pöörduda: raamatukogu@tik.edu.ee või siis kirjutage Stuudiumisse või helistage tel. 6271108

Textbooks Lending Scheme for 2018/2019

Lending of the books takes place in library

All books lent in 2018/2019 should be returned on June 1, 2019

Students of the 1st class will get their textbooks from their teacher on the first school day.

Please make sure that all books and textbooks from the previous years have been returned, otherwise you will not get the new ones.

If you have any questions please let us know by writing an email raamatukogu@tik.edu.ee or a letter to Stuudium or by calling 627 1108. .

Uudiskirjandus

TIK raamatukogu uudiskirjandus.

Perioodika raamatukogus

Aastal 2018 raamatukokku saabuv perioodika:

Kingitused raamatukogule

See on heategu, millega saab kogeda kinkimisrõõmu ja pakkuda paljudele teistele lugemismõnu. Kinkides raamatukogule, teete kingituse kogu koolile. Üheskoos muudame rikkamaks kooli raamatukogu lugemisvaliku ja suuremaks avastamisrõõmu, mida kirjasõna pakkuda võib.