Raamatukogu

Raamatukogu on avatud E-R 8.00-16.00

E-post: raamatukogu@tik.edu.ee
Telefon: 627 1108

Raamatute leidmine/otsimine Tallinna Inglise Kolledži raamatukogu e-kataloogis toimub RIKSWEB-is https://tik.kooliraamatukogud.ee/,

Tallinna Inglise Kolledži raamatukogul on oma Facebooki leht, kus vahetatakse infot. Leheküljega saad tutvuda ja seda like’ida siin.

Raamatukoguhoidja: Maria Pulk, Ave-Maria Leemet

Raamatukogus on võimalik:
* Raamatute laenutustähtaega saab pikendada või raamatuid reserveerida meilitsi või telefonil 627 1108.
* Raamatukogus on võimalik kasutada WiFi ühendust.
* Lugejate käsutuses on 2 internetiühendusega lauaarvutit.

* Printimine ja koopiate tegemine käib läbi keskkonna Print In City , kuhu õpilane ise endale konto loob ja vajadusel sinna ka raha kannab.
(1A4= 0,06 €– must/valge koopia)
(1A4= 0,32 €– värviline koopia)

Juhend: Paljunda ja trüki

Alates 2006 aasta aprillist on kasutusel raamatukogusüsteem RIKS , mille abil käib kõikide teavikute (sh õpikute) laenutamine.

Raamatukogus elab 2011.aastast Tikster , kes on meie raamatukogu maskotiks, kuid tema põhiülesanne on õpilasi lugemispisikuga nakatada.

Lehte uuendatud: september 2022

Raamatukogukülastaja meelespea

Mida peab meeles pidama raamatukogu külastamisel

Abiks raamatu leidmisel

Info raamatu leidmise kohta.

Abiks info leidmisel

Valik eesti raamatukogudes kättesaadavaks tehtud ja loodud andmebaase.

Abiks õpiku ostmisel

Ülevaade välismaalt õpiku tellimise võimalustest.

Some suggestions for ordering books from overseas.

Uudiskirjandus

TIK raamatukogu uudiskirjandus.

Perioodika raamatukogus

Aastal 2022 raamatukokku saabuv perioodika:

Gümnaasiumi keeleõppematerjalid

Õppeaasta 2021/2022
The academic year 2021/2022

Kingitused raamatukogule

See on heategu, millega saab kogeda kinkimisrõõmu ja pakkuda paljudele teistele lugemismõnu. Kinkides raamatukogule, teete kingituse kogu koolile. Üheskoos muudame rikkamaks kooli raamatukogu lugemisvaliku ja suuremaks avastamisrõõmu, mida kirjasõna pakkuda võib.

International Baccalaureate Diploma Programme textbooks

G2 IB & G3 IB - Academic Year 2023/2024

If you cannot find the subject of your choice listed below then the teacher of that subject has either not yet chosen a textbook/workbook or they will compile study materials themselves. In case of any changes, all IB students will be notified.

Before ordering pelease check - Abiks õpiku ostmisel

HL - Higher Level