Huvitegevus / Extracurricular activities

Ülevaade TIK-i huvitegevusest ja traditsioonilistest üritustest.

Ettepanekutele ja küsimustele vastab huvijuht Mariliis Saaret.

Kooli klubid ja huviringid / Clubs and activities

Registreerumine: Tallinna Inglise Kolledži õpetajate poolt läbiviidavatesse huviringidesse registreerumiseks palun kirjutada neile Stuudiumisse. Kooli õpilastele on huviringid tasuta.

Registration: In order to register for classes run by teachers from Tallinn English College please contact the teachers in Stuudium. These classes are free for students.

Tallinna Kanutiaia Huvikooli huviringid Tallinna Inglise Kolledžis 2016/2017

Tallinna Kanutiaia Huvikooli õpetajad hakkavad sellest aastast huviringe läbi viima meie koolimaja ruumides. Ringid alustavad gruppide täitumisel (alates 12 õpilast rühmas) septembri kolmandast nädalast (alates 19.09) (juhul, kui pole märgitud teisiti).

Registreerimine toimub läbi Kanutiaia Huvikooli kodulehe ning kõikidesse ringidesse saab registreerida kasutades registreerimisvormi.

Infot ringide kohta näeb ka siit: http://kanuti.tln.edu.ee/?page_id=419

Tallinna Kanutiaia Huvikool clubs in Tallinn English College 2016/2017

From this school year the teachers of Tallinna Kanutiaia Huvikool will conduct classes in the rooms of Tallinn English College. Various activity and hobby classes begin from the third week of September (19.09) in case a group of 12 students is found (unless noted otherwise).

Registration via this form (only available in Estonian, unfortunately). All classes are in Estonian, however the teachers speak English and all levels of Estonian are welcome.

Traditsioonilised üritused

Traditsiooniliselt on koolis läbi viidud järgmisi üritusi:

• 1.september
  • Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele, sportlastele ja nende vanematele
  • Algklasside sügisnäitus
  • Vanavanematepäev
  • Õpetajate päev
  • Rebastepäev
  • Isadepäev
  • Kadripäev ja mardipäev algklassidele
  • Jõulupeod
  • Kontsert-jumalateenistus Kaarli kirikus