Sündmused

03/03Eelkool

2./3.märtsil eelkooli ei toimu vastavalt valitsuse määrusele. Edasisest anname jooksvalt teada, palume jälgida veebilehte.

03/03Online avatud uste päev

Hea põhikooli lõpetaja!
3. märtsil kell 16.30 toimub Gmeet keskkonnas Tallinna Inglise Kolledži avatud uste päev! Eelneval aastal TIKiga liitunud õpilased jagavad värkseid muljeid õpingutest, tutvustame International Baccalaureate Diploma Programme’i ja ka riiklikku õppekava, räägime koolide huviringidest/klubidest ning viimaks näitame ka meie armsat koolihoonet. Ühtlasi proovime anda vastuse küsimusele, kas ja miks peaksid just sina meie kooli õppima tulema!

12/03Emakeelepäev/Mother Tongue Day

12.märtsil tähistame koolis emakeelepäeva. Oleme eesti keele ja kirjanduse õpetajatega koostanud selle päeva tähistamiseks erinevad tegevused:

1.-4. klassid - eesti keele teemaline viktoriin, mille viib päeva jooksul läbi klassiõpetaja.
5.-6. klassid - "Kolmekesi reas", mille viivad läbi eesti keele õpetajad nädala jooksul. 12. märtsil valitakse parimad luuletused.
7.-8. klassid - kell 11.00-11.30 näidisväitlus teemal "Me ei peaks lastele õpetama, et lõpuks läheb kõik hästi", mille viivad läbi väitlusringi õpilased. Gmeet keskkonnas.
9.-G3 - kell 13.20-14.15 külas õigusteadlane ja akadeemik Lauri Mälksoo ja õiguskantsler Ülle Madise. Üritust modereerib Christina Kiik (G3). Gmeet keskkonnas.