Sündmused

01/09Kooliaasta alguse aktused/Back to School Assemblies

Uut kooliaastat alustame 1. septembril (laupäev) järgmiselt:
10:00 2.-4.klass (klassijuhataja tund kell 10.30)
11:00 5.-8. klass (klassijuhataja tund kell 10.00)
12:00 9-G2 (klassijuhataja tund kell 11.00)
14:00-15:15 1.kl ja G3

09/10TIKi sügiskontsert "Kooskõla"/TEC Autumn Concert "Harmony"

Rõõm teatada, et 9. oktoobril toimub juba kaheksandat aastat järjest kooli sügiskontsert, mis sellel aastal kannab pealkirja "Kooskõla" ning sünnib koostööös Nõmme Muusikakooli Sümfooniaorkestriga. Kontserdi märksõnadeks on IB10 TIKis ja TIKi sambad.

Tallinna Inglise Kolledži vilistlane Anna Laura Alamets on kontserdi sisu võtnud kokku järgmiselt:

Igaühel on aegu, mil ta ei ole päris täpselt kindel, kust oma rada otsima minna. Mitte, et vajalikke oskusi ja teadmisi ei oleks, aga tihti lihtsalt ei tea, millise nurga alt uut teekonda alustada . On hea, kui on keegi, kes pakub julgustuseks särava naeratuse ja pehme käepigistuse. Järsku ei tundugi tundmatu teekond hirmutav vaid täis lõputuid imesid ja võimalusi...Sünnib harmoonia, kaunis kooskõla iseenda, teiste ja ümbritsevaga.

Ootame teid kõiki 9. oktoobril kell 19.00 Alexela Kontserdimajja. Pilet maksab 10 EUR ning müük avatakse augustis. Tegemist on kogu koolipere üritusega.

07/12Filmifestival Fookus/Film Festival Fookus

Sel talvel kohtume kinos Sõprus esmakordselt toimuval Tallinna Inglise Kolledži filmifestivalil FOOKUS! Igaüks, kellel mõte lendab ja käsi sirutub kaamera järele, on oodatud esitama oma filmi teemal “Ärkamine”. Filmid asuvad võistlema 7. detsembril ja auhindade eest võisteldakse kolmes kategoorias (1.-6. klass, 7.-12. klass ja publiku lemmik).

Võta oma sõbrad kampa ja kui on olemas idee, saate juba ennast kirja panna! Registreerida saad kuni 30. septembrini sel lingil: https://goo.gl/forms/XdwyoFNNErpIwyvH2

Lennukaid mõtteid!