Sündmused

14/11TIK Inspire

Sellel aastal toimub ettevõtlikkuse ja inspiratsioonikonverents juba viiendat korda. Kutsume kõiki Tallinna Inglise Kolledži 8.-12. klasside õpilasi, vilistlasi ja õpetajaid osa võtma traditsioonist, mis sai alguse mõned aastad tagasi. Tegemist on innustava ja kaasahaarava üritusega, kus mitmed tänaseks edu saavutanud TIK-i vilistlased räägivad oma tegemistest, kogemustest ja jagavad nõuandeid nii noortele kui ka kaasvilistlastele.
TIK Inspire toimub 14. novembril algusega kell 12.30 Inglise Kolledži suures saalis. Nagu juba tavaks saanud kuulete konverentsil kahte peaesinejat ja kahte arutluspaneeli. Igal külastajal on võimalus tõstatatud teemadel kaasa rääkida ja ennast paeluvatele küsimustele vastused leida. Seeläbi leiavad kindlasti paljud osalejad nõuandeid, tarkuseteri ja inspiratsiooni oma praeguste ettevõtmiste ning tulevikuvisioonide arendamiseks. Üritust modereerivad TIKi vilistlane ja ajakirjanik Kertu Ruus ja G3IB õpilane Kerttu Koni.