Sündmused

29/03MIKE talvekool

Juba 29.-30. märtsil (reede-laupäev) toimub taas TIKi traditsiooniline talvekool MIKE. Üritus toimub Nelijärve puhkekeskuses ja osa saavad võtta soovijad 7.-12. klassist. Osalemine maksab 5€ ja selle eest on osalejatele 3 toidukorda, majutus ja loomulikult arutelud, esinejad, fotojaht ja mängud. Ürituse eesmärk on õpilasi inspireerida, anda võimalus kaasõpilasi vabas õhkkonnas tundma õppida ja koos lõbusalt aega veeta, samuti arutleda õpilastele olulistel teemadel ja otsida lahendusi. Sel aastal on esinevad TIKi vilistlasest kirjanik Jim Ashilevi, samuti vilistlastest muusikud Nix & Jonny ning meie terviseedenduse õpetaja ja samuti TIKi vilistlane Teele Meren.

13/04 45. Alar Schmidti mälestusturniir korvpallis

Laupäeval, 13. aprillil algusega kl 12 toimub IK spordihoones 45. Alar Schmidti mälestusturniir korvpallis, kus osalevad vilistlaste võistkonnad, TIK õpilaste võistkond ja TIK lapsevanemate võistkond.

19/06PYP IB year 1 admission tests

PYP IB year 1 admission tests for 2019-2020 will take place on June, 19.
Registration begins on January 11 at 4 PM, at algus.tik.edu.ee
Registration ends on June 10 at 4 PM.