Sündmused

Kell 13.30 - 9.-G3, külalisena Meelis Oidsalu
Kell 14.30 - direktori vastuvõtt õpetajatele kammersaalis

07/03Avatud uste päev TIKis

Juba viiendat aastat järjest korraldab Tallinna Inglise Kolledži õpilasesindus avatud uste päeva 9. klasside õpilastele, et aidata kaasa koolivalikul! Tule ja vaata, kuidas õpivad meie koolis õpilased riikliku õppekava järgi või IB õppekavas. Avatud uste päev toimub kolmapäeval, 7. märtsil ja neljapäeval, 8. märtsil.

10/03MIKE

Juba kolmandat aastat korraldab Õpilasesindus Nelijärvel üritust nimega MIKE. Üritus, mis toimub 10.-11. märtsil, on suunatud 7.-12. klassi õpilastele ja kujutab endast kahepäevast väljasõitu Nelijärve puhkekeskusesse, kus arutletakse, kuulatakse loenguid, mängitakse ja õpitakse koolikaaslasi tundma. Ürituse eesmärk on ühendada õpilasi, tutvustada õpilasesindust ja õpilasesinduse tööd ja anda kõigile võimalus koolielu parendamises kaasa rääkida.