Oluline info

Siia on koondatud jooksev info ning muu eriti vajalik.

Ettepanekud sisu osas palume saata aadressile paavo [ät] tik.edu.ee.

Toitlustus

Alates Septembrist 2018 on Tallinna Inglise Kolledži uueks toitlustajaks ühisettevõttevõte OÜ Sensum/Lavka OÜ ja söökla peakokaks on valitud Marina Kuusemets. Marinal on pikaajaline kogemus rahvusvaheliste kogukondade toitlustamisel ja ka uuel loodab ta pakkuda meelepärast koolilõunat kõikidele õpilastele, kooli personalile ning külalistele.

Päevaplaan

Päevaplaan muutub kogu koolil perioodõppega seoses viis korda aastas.

Päevaplaan on siin.

E-päeviku kontod

Uue konto loomiseks tuleb täita taotlus aadressil https://tak.tik.edu.ee (valik "Uued lapsevanemad"). Sisestada tuleb lapse ja enda isikukood, enda ees- ja perenimi, e-mail ja telefon. Pärast taotluse heaks kiitmist saabub sisestatud meiliaadressile info kasutajakonto kohta. Juhul kui lapsel endal on juba e-päeviku konto, siis palume kontrollida, et lapsel oleks enda profiilis sisestatud isikukood, nii saab taotlusi oluliselt kiiremini rahuldada.

Olemasolevatel kasutajatel palume vältida uute taotluste esitamist ning kasutada vajadusel uue parooli saamiseks selleks loodud vahendeid.

Kui vanemal on juba konto, aga lapsel mitte, siis saab vanem lisada lapse profiilile e-maili aadressi (kui vaatate enda profiili, siis on all lisatud laste nimekiri, seal lapse nimel klõpsates näeb lapse profiili ning seal saab seda ka muuta). Siis saab laps endale konto klõpsates "unustasid salasõna?" ning enda nime sisestades (info saadetakse sisestatud e-maili aadressile). Lapse e-maili aadress peab olema unikaalne, st. ei saa kasutada vanema aadressi. Kui te ei soovi lapsele e-maili aadressi (veel) teha, siis võtke sõnumi või meili teel Paavo Viilupiga ja saadame teile lapse ajutise parooli meilile.

Kui soovite olemasoleva kontoga siduda rohkem lapsi saatke e-päevikus sõnum Paavo Viilupile.

Prindi ja paljunda

Info paljundamise ja printimise kohta leiad siit:

Blanketid täitmiseks

Siit leiate blanketid õpilaspileti taotlemiseks (juhul, kui see on kadunud, näiteks), puudumisest teatamiseks või pikema puudumise taotlemiseks ning avalduse koolist lahkumiseks.

Blanketid on PDF-vormingus, lisatud on ka .doc vormingus failid, mida saab täita arvutil. Dokumendid võib edastada koolile digiallkirjastatult või paberil, allkirjastatuna.

Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonide ajad 2. perioodil/Teachers consultations term 2
Tabelist leiate õpetajad, kellel on konkreetne konsultatsiooniaeg. Õpetajatega, kellel tabelis aega pole, palume õpilasel konsultatsiooniaeg ise kokku leppida.

1. klassi vanematele

Info 1.klassi õpilastele ja lapsevanematele

Meditsiiniline teenindus

Kooliõpilaste edusammud haridusteel on tihedalt seotud nende tervisliku seisundiga. Koolitervishoid on tervist edendav ja haigusi ennetav tegevus. Kooliõe töö eesmärgiks on ennetada õpilaste terviseprobleeme, edendada sihipäraselt õpilaste tervist ning aidata õpilasi tekkinud terviseprobleemide korral.

Hambad terveks

Tallinna Inglise Kolledžis avati hambaravikabinet 1998. aastal linna esimese koolis tegutseva erakabinetina. Seni olid kuulunud kõik koolides asuvad hambaraviüksused Tallinna Hambapolikliiniku alluvusse. Kabinet on mõeldud teenindama esmajärjekorras TIK õpilasi ja personali, kuid võimalik on ravile saada ka väljastpoolt kooli.

Psühholoogiline nõustamine

TIKs töötab psühholoog Lucia Riet de Mahhov, kes abistab, annab nõu ja toetab õpilasi, nende vanemaid ja kooli töötajaid käitumismurede ja hingehädade korral. Lucia on pikaajalise koolitöö kogemusega psühholoog ja Eesti Koolipsühholoogide Seltsi liige. Lisaks on tal ka psühhoteraapia erapraksis, milles ta abistab lapsi, teismelisi, täiskasvanuid, paare ja peresid.

Vastuvõtuajad TIKis kõigil koolipäevadel. Aeg tuleb eelnevalt kokku leppida. Vastuvõturuumil on eraldi sissepääs TIKi Spordihoone-poolsest küljest.
Vajaduse korral kontakteeruge luciariet@hotmail.com või kooli sõnumite kaudu.

Algklassilastel on võimalik pöörduda ka sotsiaalpedagoogi Mailis Ostra poole, kellega saab kontakteeruda kooli sõnumite kaudu.

Rahulolu uuringud

Kokkuvõtted Tallinna Inglise Kolledžis toimunud rahulolu uuringutest nii lastevanemate kui õpilaste seas.

Pikapäevarühm

1.- 4. klasside pikapäevarühm

TIK vaheklassidesse registreerimine

Vastuvõtt põhikooli 2.-8. klassi toimub vabade õppekohtade olemasolu korral. Kui soovitud klassis vabaneb õppekoht, võetakse õppeaasta lõpul ühendust eelnevalt kandideerimisvormi täitnud lastevanematega. Registreerimine kehtib 2018-2019 õppeaasta lõpuni.

Avalik teave

Dokumendiregister

Tallinna Inglise Kolledži dokumendiregister.