Oluline info

Siia on koondatud jooksev info ning muu eriti vajalik.

Blanketid täitmiseks

Siit leiate blanketid pikema puudumise taotlemiseks, koduõppele jäämiseks, avalduse koolist lahkumiseks jm.
Blanketid on PDF-vormingus, lisatud on ka .doc vormingus failid, mida saab täita arvutil. Dokumendid võib edastada koolile digiallkirjastatult või paberil, allkirjastatuna.

Lae fail alla ja siis täida.

Päevaplaan

Päevaplaan muutub kogu koolil perioodõppega seoses viis korda aastas.

Tunniplaanid on siin.

Koolivaheajad

Vastavalt Haridus- ja teadusministri kehtestatud koolivaheajad:

2023/2024. õppeaastal

Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonide ajad / Teachers consultations

Siit leiate õpetajad, kellel on konkreetne konsultatsiooniaeg.

Õpetajatega, kellel aega pole, palume õpilasel konsultatsiooniaeg ise kokku leppida.

if the teacher has not marked a time, agree on a time separately via Stuudium.

Koolikapid

Alates august 2019 on Tallinna Inglise Kolledž liitunud Koolikapp.ee süsteemiga! Kokku on paigaldatud kooli 112 kapikohta. Kappide mõõtmed on järgmised: kõrgus 44cm x laius 30cm x sügavus 52cm / maht 67,5 liitrit (4 kappi on 2x suurema kõrgusega).

Tellimine ja lisainfo koolikapid.ee

Õpilaspiletite tellimine

Õpilaspiletite tellimine toimub kooli sekretäri kaudu, kas läbi Stuudiumi või saata ekiri tik@tik.edu.ee.

Uus pilet tuleb tellida ainult juhul kui pilet on kadunud või ei tööta.

Tellitud pilet saabub kooli ca 7tp jooksul. Algklasside õpilased saavad piletid kätte klassijuhataja käest, keskastme- ja gümnaasiumiõpilastele saadetakse pileti saabumise kohta sõnum Stuudiumisse ning õpilased saavad pileti kätte sekretariaadist.
eÕpilaspilet kehtib kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni, kuid mitte kauem kui kooliastme lõpuni või kui õpilane vahetab kooli.
Kooli kaudu tellitud piletite eest tasu ei võeta.

eÕpilaspiletit kasutada koolilõuna registreerimiseks, võimalik kasutada ühistranspordis sõidu valideerimiseks (ainult Tallinna linna registreeritutele) ning koolimajja sisenemiseks.

Koolivormi tellimine

Koolivormi tellimine Norrison OÜ.

Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 01. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.

Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 01. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.

Koolivormi e-poe link siin: TALLINNA INGLISE KOLLEDŹ (norrison.ee)

Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.

Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse kaup Teie valitud pakiautomaati.

Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.

Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus.

Lahtioleku ajad: E-R 10-18 L 11-15

Stuudiumi kontod

Vanemale Stuudiumi (e-päevik) konto loomiseks tuleb täita taotlus aadressil https://tik.ope.ee/konto

Pärast taotluse vastu võtmist saabub sisestatud meiliaadressile info kasutajakonto kohta.

Õpilase konto tegemise kohta saab lugeda abiartiklist tik.ope.ee/abi/info/kasutajakonto/opilase-konto.

Prindi ja paljunda

Info paljundamise ja printimise kohta leiad siit:

Toitlustus

Alates Septembrist 2023 toitlustatakse Tallinna Inglise Kolledži sööklas uue TUBLI 5 toitlustuskontseptsiooni “Maailma maitsed” põhimõtete alusel ning koolisöökla rakendab SchoolFood4Change “kogu kooli toidukultuuri” meetodeid tervisliku ja jätkusuutliku toidukultuuri arendamisel. Söökla eesmärk on läheneda toidule tervislikult ehk erinevate õpiolukordade ja õppeainete kaudu, mis võimaldaksid käsitleda toitu erinevatest vaatenurkadest.

Avalik teave

Dokumendiregister

Tallinna Inglise Kolledži dokumendiregister.