Oluline info

Siia on koondatud jooksev info ning muu eriti vajalik.

Ettepanekud sisu osas palume saata aadressile paavo [ät] tik.edu.ee.

Toitlustus

Alates Septembrist 2018 on Tallinna Inglise Kolledži uueks toitlustajaks ühisettevõttevõte OÜ Sensum/Lavka OÜ ja söökla peakokaks on valitud Marina Kuusemets. Marinal on pikaajaline kogemus rahvusvaheliste kogukondade toitlustamisel ja ka uuel loodab ta pakkuda meelepärast koolilõunat kõikidele õpilastele, kooli personalile ning külalistele.

Päevaplaan

Päevaplaan muutub kogu koolil perioodõppega seoses viis korda aastas.

Tunniplaanid on siin.

E-päeviku kontod

Vanemale konto loomiseks tuleb täita taotlus aadressil https://tik.ope.ee/konto

Pärast taotluse vastu võtmist saabub sisestatud meiliaadressile info kasutajakonto kohta.

Õpilase konto tegemise kohta saab lugeda abiartiklist tik.ope.ee/abi/info/kasutajakonto/opilase-konto.

Prindi ja paljunda

Info paljundamise ja printimise kohta leiad siit:

Blanketid täitmiseks

Siit leiate blanketid õpilaspileti taotlemiseks (juhul, kui see on kadunud, näiteks), puudumisest teatamiseks või pikema puudumise taotlemiseks ning avalduse koolist lahkumiseks.

Blanketid on PDF-vormingus, lisatud on ka .doc vormingus failid, mida saab täita arvutil. Dokumendid võib edastada koolile digiallkirjastatult või paberil, allkirjastatuna.

Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonide ajad 2. perioodil / Teachers consultations term 2
Tabelist leiate õpetajad, kellel on konkreetne konsultatsiooniaeg.
Õpetajatega, kellel tabelis aega pole, palume õpilasel konsultatsiooniaeg ise kokku leppida.

1. klassi vanematele

Info 1.klassi õpilastele ja lapsevanematele

Meditsiiniline teenindus

Kooliõpilaste edusammud haridusteel on tihedalt seotud nende tervisliku seisundiga. Koolitervishoid on tervist edendav ja haigusi ennetav tegevus. Kooliõe töö eesmärgiks on ennetada õpilaste terviseprobleeme, edendada sihipäraselt õpilaste tervist ning aidata õpilasi tekkinud terviseprobleemide korral.

Psühholoogiline nõustamine

TIKs töötab psühholoog Lucia Riet de Mahhov, kes abistab, annab nõu ja toetab õpilasi, nende vanemaid ja kooli töötajaid käitumismurede ja hingehädade korral. Lucia on pikaajalise koolitöö kogemusega psühholoog ja Eesti Koolipsühholoogide Seltsi liige. Lisaks on tal ka psühhoteraapia erapraksis, milles ta abistab lapsi, teismelisi, täiskasvanuid, paare ja peresid.

"Koolipsühholoog on haridusasutuses töötav vaimse tervise spetsialist, kes aitab muredega toime tulla. Koolipsühholoog lähtub lapse heaolust ja parimatest huvidest ja ta on olemas nii õpilaste, vanemate kui õpetajate aitamiseks." koolipsühholoogid

Vastuvõtuajad TIKis kõigil koolipäevadel. Aeg tuleb eelnevalt kokku leppida. Vastuvõturuumil on eraldi sissepääs TIKi Spordihoone-poolsest küljest.
Vajaduse korral kontakteeruge lucia.riet@tik.edu.ee või kooli sõnumite kaudu.

Algklassilastel on võimalik pöörduda ka sotsiaalpedagoogi Svetlana Põdder poole, kellega saab kontakteeruda läbi Stuudiumi sõnumite.

Rahulolu uuringud

Kokkuvõtted Tallinna Inglise Kolledžis toimunud rahulolu uuringutest nii lastevanemate kui õpilaste seas.

Pikapäevarühm

1.- 4. klasside pikapäevarühm

TIK vaheklassidesse registreerimine

Vastuvõtt põhikooli 2.-8. klassi toimub vabade õppekohtade olemasolu korral. Kui soovitud klassis vabaneb õppekoht, võetakse õppeaasta lõpul ühendust eelnevalt kandideerimisvormi täitnud lastevanematega. Registreerimine kehtib 2019-2020 õppeaasta lõpuni.

Avalik teave

Dokumendiregister

Tallinna Inglise Kolledži dokumendiregister.