Oluline info

Siia on koondatud jooksev info ning muu eriti vajalik.

Blanketid täitmiseks

Siit leiate blanketid pikema puudumise taotlemiseks, koduõppele jäämiseks, avalduse koolist lahkumiseks jm.
Blanketid on PDF-vormingus, lisatud on ka .doc vormingus failid, mida saab täita arvutil. Dokumendid võib edastada koolile digiallkirjastatult või paberil, allkirjastatuna.

Päevaplaan

Päevaplaan muutub kogu koolil perioodõppega seoses viis korda aastas.

Tunniplaanid on siin.

Koolivaheajad

Vastavalt Haridus- ja teadusministri kehtestatud koolivaheajad:

2021/2022. õppeaastal

I vaheaeg 25. oktoober – 31. oktoober 2021;
II vaheaeg 22. detsember 2021 – 9. jaanuar 2022;
III vaheaeg 28. veebruar – 6. märts 2022;
IV vaheaeg (v.a 12. klass) 25. aprill – 1. mai 2022;
V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 16. juuni – 31. august 2022.

Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonide ajad / Teachers consultations

Tabelist leiate õpetajad, kellel on konkreetne konsultatsiooniaeg.
Õpetajatega, kellel tabelis aega pole, palume õpilasel konsultatsiooniaeg ise kokku leppida.

Koolikapid

Alates august 2019 on Tallinna Inglise Kolledž liitunud Koolikapp.ee süsteemiga! Kokku on paigaldatud kooli 112 kapikohta. Kappide mõõtmed on järgmised: kõrgus 44cm x laius 30cm x sügavus 52cm / maht 67,5 liitrit (4 kappi on 2x suurema kõrgusega).

Tellimine ja lisainfo koolikapid.ee

Õpilaspiletite tellimine

Õpilaspiletite tellimine toimub kooli sekretäri kaudu, kas läbi Stuudiumi või saata ekiri tik@tik.edu.ee.

Uus pilet tuleb tellida ainult juhul kui pilet on kadunud või ei tööta.

Tellitud pilet saabub kooli ca 7tp jooksul. Algklasside õpilased saavad piletid kätte klassijuhataja käest, keskastme- ja gümnaasiumiõpilastele saadetakse pileti saabumise kohta sõnum Stuudiumisse ning õpilased saavad pileti kätte sekretariaadist.
eÕpilaspilet kehtib kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni, kuid mitte kauem kui kooliastme lõpuni või kui õpilane vahetab kooli.
Alates 01.09.2020 kooli kaudu tellitud piletite eest tasu ei võeta.

eÕpilaspiletit kasutada koolilõuna registreerimiseks, võimalik kasutada ühistranspordis sõidu valideerimiseks (ainult Tallinna linna registreeritutele) ning koolimajja sisenemiseks.

Koolivormi tellimine

Koolivormi ettetellimiskeskkonna kevadine tellimisperiood on 01.04-26.06.21. Tellimused saadetakse pakiautomaati alates 18.08.2021.

Sügisene tellimisperiood on 01.09 – 20.09.21. Tellimused saadetakse pakiautomaati alates 15.11.2021.

Koolivormi ettetellimiskeskkonna link VAJUTA SIIA
Koolivormi tellimiseks on avatud E- pood aastaringselt, link VAJUTA SIIA

NB: Ettetellimiskeskkonnast on kindel, et saadaval on kõik tooted ja võimalik valida soovitud värv ja suurus. Aastaringses e-poes ei pruugi alati olla soovitud toodet ja suurust kuna on nt. otsa saanud. Lisatakse küll kogu aeg tooteid juurde aga siis tuleks e-poe seisu jälgida.

Stuudiumi kontod

Vanemale Stuudiumi (e-päevik) konto loomiseks tuleb täita taotlus aadressil https://tik.ope.ee/konto

Pärast taotluse vastu võtmist saabub sisestatud meiliaadressile info kasutajakonto kohta.

Õpilase konto tegemise kohta saab lugeda abiartiklist tik.ope.ee/abi/info/kasutajakonto/opilase-konto.

Prindi ja paljunda

Info paljundamise ja printimise kohta leiad siit:

Toitlustus

Alates Septembrist 2018 on Tallinna Inglise Kolledži uueks toitlustajaks ühisettevõte OÜ Sensum/Lavka OÜ.

Rahulolu uuringud

Kokkuvõtted Tallinna Inglise Kolledžis toimunud rahulolu uuringutest nii lastevanemate kui õpilaste seas.

Avalik teave

Dokumendiregister

Tallinna Inglise Kolledži dokumendiregister.