Oluline info

Siia on koondatud jooksev info ning muu eriti vajalik.

Ettepanekud sisu osas palume saata aadressile paavo [ät] tik.edu.ee.

Toitlustus

Info toiduraha ja selle maksmise kohta ning jooksva nädala menüü.

Toiduraha

Mais 2017 on 22 õppepäeva, tasu pikapäevarühma toidu eest on € 22.66 ja gümnaasiumi toitlustuse tasu on € 12.32. Märtsi toiduraha tasumise tähtaeg on 30. aprill 2017.

Toiduraha palume tasuda P. Dussmann Eesti OÜ arveldusarvele Danske Bank EE543300333518540004.
Selgituse osas palume välja tuua lapse nimi ja klass.
Õpilane võetakse toidult maha etteteatamisega alates järgmisest toidupäevast.

1.-9. klass – Tasuta
Lähtuvalt Tallinna Linnavalitsuse 1.septembri 2014 määrusest nr 61, on õpilaste koolilõuna hind al 01.09.2014 1,34 eurot

10.-12. klass – koolilõuna hind alates 01.01.2015 0,56 eurot.
Õpilastel, kes ei soovi toiduraha maksta, on võimalus riigi toetuse eest (0,78 eurot) süüa toorsalatit, leiba ja jooki.

Pikapäevarühma päevahind on 1,03 €.

Pikapäevarühma toiduraha maksmine toimub kuu ette.
Selgitusse lapse nimi klass ja kindlasti kuu, mille eest tasutakse.
Kui laps ei söö iga päev, märkida päevade arv, mitu päeva kuus sööb. Puudumiste korral saab teha tagasiarvestuse järgmise kuu tasumisel (1.03€ päev).

Lastel on võimalik koolis süüa kell 7.45 - 08.30 hommikusööki. Hommikusöögi eest tasuda saab kohapeal.
Hommikusöögi hind on 0,50 €.

Iga päev on võimalik süüa puhvetis päevapraadi alates kella 13.00-16.00, hind 3.00 eurot.

Päevapraad 18-21.04.2017

Teisipäev
Hakkliharull suitsupeekonis 100g, ahjukartul 150g, värske salat 70g

Kolmapäev
Krõbe kanakints 100g, kartulipüree 150g, värske salat 70g

Neljapäev
Sealiha tomati ja juustukattega, keedetud kartul 150g, värske salat 70g

Reede
Pastaroog pesto ja juustuga 250g, värske salat 70g

Meeldivat koostööd soovides,
P. Dussmann Eesti OÜ
Telefon 6 271 107
E-mail: tik@dussmann.ee

Söökla on avatud
10.50-11.30
11.45-13.00
14.00-16.00

loe edasi

Päevaplaan

Päevaplaan muutub kogu koolil perioodõppega seoses viis korda aastas.

Päevaplaani leiad alati siit.

Päevaplaan PDF failina siin.

loe edasi

E-päeviku kontod

Uue konto loomiseks tuleb täita taotlus aadressil https://tak.tik.edu.ee (valik "Uued lapsevanemad"). Sisestada tuleb lapse ja enda isikukood, enda ees- ja perenimi, e-mail ja telefon. Pärast taotluse heaks kiitmist saabub sisestatud meiliaadressile info kasutajakonto kohta. Juhul kui lapsel endal on juba e-päeviku konto, siis palume kontrollida, et lapsel oleks enda profiilis sisestatud isikukood, nii saab taotlusi oluliselt kiiremini rahuldada.

Olemasolevatel kasutajatel palume vältida uute taotluste esitamist ning kasutada vajadusel uue parooli saamiseks selleks loodud vahendeid.

Kui vanemal on juba konto, aga lapsel mitte, siis saab vanem lisada lapse profiilile e-maili aadressi (kui vaatate enda profiili, siis on all lisatud laste nimekiri, seal lapse nimel klõpsates näeb lapse profiili ning seal saab seda ka muuta). Siis saab laps endale konto klõpsates "unustasid salasõna?" ning enda nime sisestades (info saadetakse sisestatud e-maili aadressile). Lapse e-maili aadress peab olema unikaalne, st. ei saa kasutada vanema aadressi. Kui te ei soovi lapsele e-maili aadressi (veel) teha, siis võtke sõnumi või meili teel Paavo Viilupiga ja saadame teile lapse ajutise parooli meilile.

Kui soovite olemasoleva kontoga siduda rohkem lapsi saatke e-päevikus sõnum Paavo Viilupile.

loe edasi

Koolivormi tellimine

TIKi koolivormi saad tellida Norrisoni e-poest.

loe edasi

Prindi ja paljunda

Info paljundamise ja printimise kohta leiad siit:

loe edasi

Blanketid täitmiseks

Siit leiate blanketid õpilaspileti taotlemiseks (juhul, kui see on kadunud, näiteks), puudumisest teatamiseks või pikema puudumise taotlemiseks ning avalduse koolist lahkumiseks.

Blanketid on PDF-vormingus, lisatud on ka .doc vormingus failid, mida saab täita arvutil. Dokumendid võib edastada koolile digiallkirjastatult või paberil, allkirjastatuna.

loe edasi

Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonide ajad 3 .perioodil/Teachers consultations 3rd term
Tabelist leiate õpetajad, kellel on konkreetne konsultatsiooniaeg. Õpetajatega, kellel tabelis aega pole, palume õpilasel konsultatsiooniaeg ise kokku leppida.

loe edasi

Muusikaklass

Muusikaklassi avaldus: PDF

loe edasi

1. klassi vanematele

Info 1.klassi õpilastele ja lapsevanematele

loe edasi

Meditsiiniline teenindus

Kooliõpilaste edusammud haridusteel on tihedalt seotud nende tervisliku seisundiga. Koolitervishoid on tervist edendav ja haigusi ennetav tegevus. Kooliõe töö eesmärgiks on ennetada õpilaste terviseprobleeme, edendada sihipäraselt õpilaste tervist ning aidata õpilasi tekkinud terviseprobleemide korral.

loe edasi

Hambad terveks

Tallinna Inglise Kolledžis avati hambaravikabinet 1998. aastal linna esimese koolis tegutseva erakabinetina. Seni olid kuulunud kõik koolides asuvad hambaraviüksused Tallinna Hambapolikliiniku alluvusse. Kabinet on mõeldud teenindama esmajärjekorras TIK õpilasi ja personali, kuid võimalik on ravile saada ka väljastpoolt kooli.

loe edasi

Psühholoogiline nõustamine

TIKs töötab 2013/14 õppeaasta algusest alates psühholoog Lucia Riet de Mahhov, kes abistab, annab nõu ja toetab õpilasi, nende vanemaid ja kooli töötajaid käitumismurede ja hingehädade korral. Lucia on pikaajalise koolitöö kogemusega psühholoog ja Eest Koolipsühholoogide Seltsi liige. Lisaks on tal ka psühhoteraapia erapraksis, milles ta abistab lapsi, teismelisi, täiskasvanuid, paare ja peresid.

Vastuvõtuajad TIKis: esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 10-14. Vastuvõturuumil on eraldi sissepääs TIKi Spordihoone-poolsest küljest. Vajaduse korral kontakteeruge luciariet@hotmail.com või kooli sõnumite kaudu.

——

Psychologist Lucia Riet de Mahhov works at TEC providing help, advice and support on emotional and behavioural issues for TEC students, their parents and school staff. She is a trained psychologist with long experience working at schools and a member of the Estonian Association of School Psychologists. Also she has her own private practice as a psychotherapist in Tallinn, where she helps children, teenagers and adults, couples and families.

Office hours at TEC: Mondays, Wednesdays, Fridays 10 to 14 hs. The office at TEC has a private entrance through the sports building. Contact: luciariet@hotmail.com or through the school message system.

loe edasi

Rahulolu uuringud

Kokkuvõtted Tallinna Inglise Kolledžis toimunud rahulolu uuringutest nii lastevanemate kui õpilaste seas.

loe edasi

Pikapäevarühm

1.- 4. klasside pikapäevarühm

loe edasi

Avalik teave

Dokumendiregister

Tallinna Inglise Kolledži dokumendiregister.

loe edasi

TIK vaheklassidesse registreerimine

Vastuvõtt põhikooli 2.-8. klassi toimub vabade õppekohtade olemasolu korral. Kui soovitud klassis vabaneb õppekoht, võetakse õppeaasta lõpul ühendust eelnevalt kandideerimisvormi täitnud lastevanematega. Registreerimine kehtib 2016-2017 õppeaasta lõpuni.

loe edasi