Eelkool

2021/2022. õppeaasta

Registreerimine Tallinna Inglise Kolledži eelkooli 2021/2022 õppeaastaks algab 17.mail kell 10.00 registreerimissüsteemis aadressil https://eelkool.tik.edu.ee/.
Registreerimisvormi ja lepingu täitmine ning allkirjastatud lepingu tagastamine kinnitab koha eelkoolis.
Kontakt: juta.roditsenko@tik.edu.ee

2021/2022. õppeaasta info

Avatakse 10 rühma, rühma suurus on kuni 16 last. Eelkool on mõeldud 6-7 aastastele lastele kooliks valmistumiseks. Õppetöö eelkoolis on tasuline. Õppetasu suurus 2021/2022. õppeperioodi (september-aprill) kohta on 320 eurot. Tasumine toimub arvete alusel igakuiste osamaksetena 40 eurot kuus, mis on püsiv suurus vaatamata sellele, mitu eelkooli päeva selle kuu jooksul toimus. Lapse eelkoolist puudumisest palume teatada kirjalikult eelkooli koordinaatorile (juta.roditsenko@tik.edu.ee) puudumise päeva kella 14-ks. Lapse haiguse korral saab teha tasaarvelduse, kui laps on puudunud haiguse tõttu järjest kaks nädalat ühes kuus, kui lapsevanem on puudumisest kirjalikult ette teatanud ja saatnud tasaarvelduse soovi kohta avalduse.
Lepingu ennetähtaegsest lõpetamisest palume saata allkirjastatud avaldus eelkooli koordinaatorile kooli blanketil 30 päeva ette (vt leping p 4/2).

KOOLIMAJA JUURDE PARKIDA EGA SÕITA EI OLE LASTE TURVALISUSE HUVIDES LUBATUD!

Lastevanemate koosolek toimub 6.09.2021 kell 18.00-19.00 veebis. Link on saadetud lapsevanematele e-mailile.

Õppetöö eelkoolis toimub üks kord nädalas vastavalt lapsevanema valikule teisipäeviti või kolmapäeviti. Tundide toimumise aeg on saadetud lapsevanemate e-mailile.
Esimene koolipäev on kõikidele rühmadele 7./8. septembril 2021 vastavalt infokirjas määratud ajale. Kogunemine välisukse juures õues. Viiruste leviku tõkestamiseks ei ole lapsevanematel kahjuks lubatud koolimajja siseneda. Kooli tuuakse ainult täiesti terved lapsed. Haigustunnustega (köha, nohu, kurgu- või peavalu) lapsi kooli vastu ei võeta. Õppetöö vaheldub liikumise ja mängulise tegevusega ning lapsele võib kaasa panna väikese söögiampsu.

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetegevust ei toimu.
Muudatuste kohta õppetöös antakse teada kooli veebilehe kaudu. Palun jälgige pidevalt kooli kodulehte!

Vajalikud koolitarbed: 2 harilikku pliiatsit, kustutuskumm, värvilised pliiatsid, viltpliiatsid, liim, käärid, liikuv aabits koos lahti lõigatud tähtedega. Palume lastel kanda koolis vahetusjalanõusid!

NB! Eelkooli lõpetamine ei anna 1.klassi astumisel eeliseid teiste soovijate ees. Vastuvõtt Tallinna Inglise Kolledžisse toimub selleks kehtestatud korra alusel.

Juta Roditšenko
eelkooli koordinaator