Menüü

Eelkool

Registreerimine eelkooli 2023/2024 õppeaastaks toimub mais, teade registreerimise alguse kohta (kuupäev, kellaaeg) avaldatakse veebilehel 2 nädalat ette.

Registreerimisvormi ja lepingu täitmine ning allkirjastatud lepingu tagastamine kinnitab koha eelkoolis.

Kontakt: juta.roditsenko@tik.edu.ee

2022/2023. õppeaasta info

Avatakse 11 rühma, rühma suurus on kuni 16 last. Eelkool on mõeldud 6-7 aastastele lastele kooliks valmistumiseks. Õppetöö eelkoolis on tasuline. Õppetasu suurus 2022/2023. õppeaasta õppeperioodi (september-aprill) kohta on 320 eurot. Tasumine toimub arvete alusel igakuiste osamaksetena 40 eurot kuus, mis on püsiv suurus vaatamata sellele, mitu eelkooli päeva selle kuu jooksul toimus. Lapse eelkoolist puudumisest palume teatada Stuudiumi kaudu puudumise päeva kella kümneks. Lapse haiguse korral saab teha tasaarvelduse, kui laps on puudunud haiguse tõttu järjest kaks nädalat ühes kuus, kui lapsevanem on puudumisest Stuudiumi kaudu ette teatanud ja saatnud tasaarvelduse soovi kohta eelkooli koordinaatorile avalduse.
Lepingu ennetähtaegse lõpetamise soovi korral palume saata digitaalselt allkirjastatud avaldus eelkooli koordinaatorile kooli blanketil 30 päeva ette (vt leping p 4/2).

KOOLIMAJA JUURDE PARKIDA EGA SÕITA EI OLE LASTE TURVALISUSE HUVIDES LUBATUD!

Lastevanemate koosolek toimub 5.09.2022 kell 18.00-19.00 veebis. Link saadetakse lapsevanematele e-mailile.

Õppetöö eelkoolis toimub üks kord nädalas vastavalt lapsevanema valikule teisipäeviti või kolmapäeviti ja vastavalt lapsevanema poolt valitud ajale.
Rühmade algusajad on 15.15; 15.30; 15.45; 16.00; 16.15.
Õppetegevus vaheldub liikumise ja mängulise arendava tegevusega ning kestab 2 ja pool tundi. Lapsele võib kaasa panna väikese söögiampsu.

Esimene koolipäev on 6./7. septembril 2022 vastavalt valitud päevale ja kellaajale. Kogunemine välisukse juures õues. Viiruste leviku tõkestamiseks ei ole lapsevanematel kahjuks lubatud koolimajja siseneda. Kooli tuuakse ainult täiesti terved lapsed. Haigustunnustega (köha, nohu, kurgu- või peavalu) lapsi kooli vastu ei võeta.

Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetegevust ei toimu. vt. koolivaheaegu SIIT

Õppetöö eelkoolis kestab kuni aprillikuu vaheajani. Viimased koolipäevad on 18./19.apr 2023.

Muudatuste kohta õppetöös antakse teada Stuudiumi kaudu. Palun jälgige pidevalt Stuudiumi!

Vajalikud koolitarbed: 2 harilikku pliiatsit, kustutuskumm, värvilised pliiatsid, viltpliiatsid, liim, käärid, liikuv aabits koos lahti lõigatud tähtedega. Palume lastel kanda koolis vahetusjalanõusid!

NB! Eelkooli lõpetamine ei anna 1.klassi astumisel eeliseid teiste soovijate ees. Vastuvõtt Tallinna Inglise Kolledžisse toimub selleks kehtestatud korra alusel.

Kontakt
Juta Roditšenko
eelkooli koordinaator
juta.roditsenko@tik.edu.ee