Annetused Toidupanka // Donations to Food Bank

Tere, kallis koolipere!

Toidupangast on tulnud uudiseid, et abivajajate hulk on praegusel ajal kahekordistunud. Otsustasime, et võiks ka Tallinna Inglise Kolledžiga abikäe ulatada. Tõime garderoobi punased toidupanga kastid, kuhu saab soovi korral annetusi teha. Oodatud on erinevad pika säilivusajaga tooted ja kastid on koolis väljas 17. detsembrini!

Kaunist jõuluaega soovides Tevian Thomson, Johanna Emilie Tammik ja Elisa Ruben

Dear school-family, There has been news that the demand for Food Bank's products has recently doubled. We have decided to give our contribution this year by implementing food-collecting points in Tallinn English College. These points are going to be situated at the vestibule. Various products that have long expiration dates are most welcomed! This campaign is going to last until December 17.

Best wishes, Tevian Thomson, Johanna Emilie Tammik, and Elisa Ruben

Lisatud 29.11.20