Õpiabi õpilaselt õpilasele- ÕÕÕ

Tallinna Inglise Kolledži õpilasesinduse eestvedamisel alustame uue projekti mentorlusprogrammiga ehk “Õpiabi Õpilaselt Õpilasele”. Meie põhieesmärkideks on aidata õpilasi, kes on mingil põhjusel mõnes aines maha jäänud või sooviksid lihtsalt mõne teemaga lisaabi, et õppimine edeneks paremini. Mentoriteks ehk õpiabi andjateks on meie enda targad ja tähelepanelikud õpilased, kes suudavad lahendada iga õpimure ning on väga pädevad õppeaines, milles nad teisi abistavad.

Miks võtta osa mentorlusprogrammist?
Mentorlusprogrammi osalisena saad sa:
- abi selgusetuks jäänud teemadega matemaatikas, eesti keeles, võõrkeeltes (inglise, saksa, prantsuse ja vene), füüsikas, bioloogias, keemias, geograafias ja/või ajaloos.
- lisaabi oma õpitulemuste parandamiseks ja/või puudutud aja tasa tegemiseks
- nippe ja trikke vanematelt õpilastelt, kuidas teatud pikemaid koolitöid (nagu uurimistöö) teha ja kuidas efektiisemalt õppida
- toredaid tuttavaid ning sõprussuhteid koolis

Kui mentorlusprogramm sind kõnetab täida ära järgnev küsimustik https://forms.gle/MUfB6Xk4zjx7EPck9

Lisaküsimuste korral võite pöörduda õpilasesinduse või mentorlusprogrammi juhi Mia Zeigeri poole.

PS! Võttes arvesse eriolukorda riigis, toimuvad hetkeseisuga mentorlusprogrammiga seonduvad tegevused onlines.

Tallinn English College‘s Student Council is starting a mentoring program, through which students of any age can get help with studying. Whether a certain topic in a subject worries you or you feel like you have fallen behind, this program can help you. The mentors who will be helping others are our very own smart, attentive and talented students, who are ready to solve any troubles you might have with studying.

Why should you take part in the mentoring program?
You will:
- gain a better understanding of topics that you are struggling with, in Mathematics, Estonian, English, Foreign languages, Physics, Biology, Chemistry, Geography and/or History.
- get extra help in getting back on track with your studies
- get tips and tricks on how to manage longer projects (such as essays) and on studying more effectively
- make new friends and acquaintances in your day-to-day school life.

To get in contact with a mentor, fill out the following questionnaire https://forms.gle/MJobfb6TnB9Ge8dn8

Lisatud 09.03.21