Nelja kooli ühiskatsed/ Joint tests

Tallinna nelja kooli ühiskatsed toimuvad laupäeval, 18.03.2023. Testid eesti keelest, matemaatikast, füüsikast ja inglise keelest viiakse läbi paberkandjal. Elektroonilisi eelteste 2022.-2023. õppeaastal kavas ei ole.

Gustav Adolf Grammar School, Tallinn English College, Tallinn Upper Secondary School of Science and Tallinn 21st School will have joint upper secondary school entrance examinations for the students of form 9 on Saturday, 18th of March, 2023. Tests will be held in the following subjects: Estonian, Mathematics, Physics and English. No electronic tests will be held.

Neljapäeval, 17. novembril algusega kell 17.00 viidi veebis läbi seminar, mille materjalid on leitavad siin

Ühiskatsed on mõeldud 9. klassi õpilastele, kes soovivad 2023. aasta sügisel alustada gümnaasiumiõpinguid Gustav Adolfi Gümnaasiumis, Tallinna Inglise Kolledžis, Tallinna Reaalkoolis või Tallinna 21. Koolis.

Thursday, 17th of November at 17 p.m. a seminar will take place online to introduce and explain the organization and schedule of the tests. The online link will be posted on the school's homepages.

Lisatud 28.10