Nelja kooli ühiskatsed (18/03/23)

Tallinna nelja kooli ühiskatsed toimuvad laupäeval, 18.03.2023. Testid eesti keelest, matemaatikast, füüsikast ja inglise keelest viiakse läbi paberkandjal. Elektroonilisi eelteste 2022.-2023. õppeaastal kavas ei ole. Ühiskatsetele registreerimine algab ühiskatsete infosüsteemis 14. veebruaril kl 16.00 ja lõpeb 28. veebruaril kl 23.59.

Enne ühiskatsetele registreerumist palume kindlasti tutvuda kooli vastuvõtukorraga ning täpsemalt järgmiste dokumendi osadega:

1) vastuvõtt gümnaasiumi esimesse astmesse (vastuvõtukorras punkt 3); 2) Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tallinna Inglise Kolledži, Tallinna Reaalkooli ja Tallinna 21. Kooli ühiskatsete korraldamise kord (vastuvõtukorras Lisa 2); 3) Testide eristuskirjad (vastuvõtukorras Lisa 3).

Neljapäeval, 17. novembril algusega kell 17.00 viidi veebis läbi seminar, mille materjalid on leitavad siin

Ühiskatsed on mõeldud 9. klassi õpilastele, kes soovivad 2023. aasta sügisel alustada gümnaasiumiõpinguid Gustav Adolfi Gümnaasiumis, Tallinna Inglise Kolledžis, Tallinna Reaalkoolis või Tallinna 21. Koolis.

Enne ühiskatsetele registreerumist palume kindlasti tutvuda kooli vastuvõtukorraga siin ning täpsemalt järgmiste dokumendi osadega: