Filmifestival Fookus (17/02/23 kl. 16:30)

Juba traditsiooniks saanud FOOKUS tuleb taas! Tegemist on TIKi filmifestivaliga, kuhu on oodatud osalema kõik õpilased. Nii algajatel kui ka kogenumatel filmitegijatel on võimalus filmi teha ning see siis Sõpruse kino ekraanile võistlustulle saata.
Selleaastane filmifestivali teema on “Meie juured”. Kategooriaid on kaks: 1.-7. klass ning 8.-12. klass. Lisaks rahvalemmikule, valib auväärt žürii ka mõlema kategooria võitjad!

As is tradition, FOOKUS returns once again! FOOKUS is TEC’s film festival in which students from all ages can compete.
Beginners and advanced filmmakers can try their hand at the art of cinema. Their films will compete on the screen of Sõprus cinema.
This year's theme is “Our roots”. There are two categories: grades 1-7 and grades 8-12. At the end of the festival, winners in both categories will be awarded, in addition to a viewer’s favourite.