Jõulukaardi kavandi konkurss /TEC Christmas card design competition

Jõulud ei ole enam kaugel. Kuulutame välja kooli jõulukaardi kavandi konkursi.
Milline võiks sinu arvates välja näha kooli jõulukaart? Palun too paberil joonistatud ideekavand sekretäri juurde või saada arvutis tehtud töö kadri.ruut@tik.edu.ee hiljemalt 26. novembriks. Parimad tööd paneme koolis näitusele ning võidutöö saab auhinna!

Kavandi juhend:
1) Formaat ei ole oluline
2) Must-valge või värviline
3) Arvutis või paberil
4) Ilma tekstita
5) Kavandi teisele poole kirjuta kindlasti oma nimi ja klass
6) Kavand peab sobima nii jõulukaardi kui kirikukontserdi kavale

Osale ja jaga meiega oma kunstiannet!

Lennukaid mõtteid!

Christmas is not far away. We are announcing a competition for a school Christmas card design. What do you think a school Christmas card should look like? Please bring your draft idea on paper to the secretary or send it to kadri.ruut@tik.edu.ee (if in computer) by November 26 at the latest. The best works will be exhibited at school and the winner will be awarded! Design guide:
1) Format does not matter
2) Black and white or color
3) On a computer or paper
4) Without text
5) The design must have a name and a class the other side
6) The design must be suitable both the Christmas card and the church concert program

Participate and share your artistic talent with us!

Flying thoughts!

Lisatud 13.11.23