Toidupanga toidukogumispäevad/ Food Bank food collection days

Eesti Toidupanga andmete kohaselt läheb iga nädal 19 000 inimest tühja kõhuga magama. Nende inimeste aitamiseks oleme organiseerinud kooli Toidupanga annetuskastid, mis asuvad garderoobis. Annetusena on oodatud kauasäiliv ehk „parim enne“-tüüpi toidukaup, näiteks konservid, toiduõli, purgisupid, kuivained, hommikusöögihelbed, pudrumaterjal, samuti moosid, mahlad, pähklid, rosinad ja tervislikud maiustused. Annetuskastid on koolis 11.12-15.12.2023.

According to the Estonian Foodbank, there are over 19 thousand people going to sleep every week with an empty stomach. In order to help them, we have organised Estonian Foodbank donation boxes, which are located in the school lobby. Help the ones in need, go and donate best before food. For example: canned goods, cereal, cooking oil, dry ingredients, porridge, as well as jams, juices, nuts, raisins and healthy sweets. The donation boxes will be in our school from 11.12 until 15.12.

Lisatud 11.12.23