Nelja kooli ühiskatsed

Tallinna nelja kooli ühiskatsed toimuvad laupäeval, 16.03.2024. Testid eesti keelest, matemaatikast, füüsikast ja inglise keelest viiakse läbi paberkandjal. Testidele registreerimine avatakse 17.veebruaril kell 17.00, katsetele saab registreerida SIIN

Ühiskatsed on mõeldud 9. klassi õpilastele, kes soovivad 2024. aasta sügisel alustada gümnaasiumiõpinguid Gustav Adolfi Gümnaasiumis, Tallinna Inglise Kolledžis, Tallinna Reaalkoolis või Tallinna 21. Koolis.
16.märtsil kl 10.00 läbiviidavate testide sooritamisele tuleb kaasa võtta isikuttõendav dokument (ID-kaart või pass), Ühiskatsete Infosüsteemist kandideerija koodi väljatrükk, kirjutus- ja joonestusvahendid, taskukalkulaator, vahetusjalanõud. Lubatud on sildita veepudel. Kirjalike testide sisu ehk eristuskirjad on leitavad ühiskatsete korraldamise korras. Testide sooritamise kohast teavitatakse infosüsteemi vahendusel.
Kirjalike testide tulemused ja vestlusele kutsumise / mitte kutsumise otsused tehakse teatavaks Ühiskatsete infosüsteemis 28. märtsil kl 16.00.

Vestlused

Vestlused toimuvad kolmes voorus vastavalt õpilase märgitud kooli eelistustele kas:
vestluste I voor (kool, mis on märgitud 1. eelistusena) 1.-5. aprill 2024;
vestluste II voor (kool, mis on märgitud 2. eelistusena) 8.-12. aprill 2024;
TIK vestluste III voor (kool, mis on märgitud 3. eelistusena) 16. aprill 2024.

Vestlusele palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Lisatud 09.02