TIKi võistkond on Eesti meistrid väitluses / TEC debate team wins the Estonian Championships

Pühapäeval, 20. aprillil, toimus Tartu raekojas keskkoolide Eesti meistrivõistluste finaal väitluses. Finaali väitluse võitis ülekaalukalt, kohtunike häältega 5:0, Tallinna Inglise Kolledži võistkond Despite koosseisus Kerli Kalk, Sille-Liis Männik ja Kätliin Lember.

Meistrivõistluste kolmas etapp toimus Tartus, Hugo Treffneri Gümnaasiumis 19.-20. aprillil ja etapi teema oli “Inimorganite müümine tuleks seadustada”. Finaal oli esmakordselt Tartu raekojas ja finaali teema oli “Lääneriigid peaksid pakkuma soodsamaid majandusliku ja poliitilise koostöö tingimusi araabia riikidele, mis kehtestavad sekulaarse konstitutsiooni”.

Palju õnne võitjatele!

Estonian champions in secondary school debating were decided on Sunday, 20 April 2014 at Tartu Town Hall. The new Estonian Champions in secondary school debating are Kerli Kalk, Sille-Liis Männik and Kätliin Lember of Tallinn English College team Despite. The motion for the the final was "Western countries should offer preferential economic and political cooperation to Arab countries who adopt secular constitutions". Congratulations!

Lisatud 21.04.14