TIK Inspire (22/02/17)

On kätte jõudnud aeg Tallinna Inglise Kolledži teiseks TIK Inspire ettevõtlikkuse ja inspiratsioonikonverentsiks!

Kutsume kõiki Tallinna Inglise Kolledži 8.-12. klasside õpilasi, vilistlasi ja õpetajaid osa võtma traditsioonist, mis sai alguse eelmisel õppeaastal. Tegemist on innustava ja kaasahaarava konverentsiga, kus mitmed tänaseks edu saavutanud TIK-i vilistlased jagavad oma elukogemusi ja nõuandeid nii noortele kui ka kaasvilistlastele enda tuleviku planeerimisest ja elu juhtimisest. Igaühel, oled sa kas tulevane või juba tegutsev kunstnik või ettevõtja, on edu ja eesmärkide saavutamiseks vaja visiooni. Kuidas seda luua ning oma teekonda alustada ja edukalt jätkata, saamegi teada TIK Inspire 2017 inspiratsioonikonverentsil 22. veebruaril kell 15.00 Tallinna Inglise Kolledži saalis.

Üritus koosneb kahest moodulist, kus saab kuulata nii põnevaid üksikesinejaid kui ka kaasahaarvaid arutluspaneele. Igal konverentsikülastajal on võimalus tõstatatud teemadel kaasa rääkida ja ennast paeluvatele küsimustele vastused leida. Seeläbi leiavad kindlasti paljud noored ja ka elukogenumad külastajad nõuandeid, tarkuseteri ning inspiratsiooni oma praeguste ettevõtmiste arendamiseks ja tulevikuvisioonide täide viimiseks.

Võimalust osaleda ei tasu käest lasta, TIK Inspire võib muuta Sinu elu!

Kohtade arv on piiratud!

Õpilastele avatakse registreerimine peatselt e-päeviku registreerimiskeskkonnas. Vilistlasena oled registreeritud, tasudes 15€ kontole: EE612200221059427264 Saaja: Kaasaegse Kooli Sihtasutus Selgitus: TIK Inspire 2017

Lisainfo: https://www.facebook.com/events/247511889019467/