EV100 @ TIK

EV100 leiab TIKis kajastamist läbi erinevate projektide, millega iga klass/klassid koos tegelevad. Oleme loonud blogi, kus saate meie tegemisi jälgida. Blogi aadress: ev100.blogs.tik.edu.ee

EV100 tähistamine sai avapaugu 19. oktoobril Nordea Kontserdimajas sügiskontserdil "EV100 ja TIKi sambad". Veebruaris paneme koolimajas üles EV100 näituse, korraldame teemakohaseid stiilipäevi, loeme vahetundides õpilaste poolt kirjutatud isamaalist luulet ja teeme palju muud põnevat. 23. veebruaril toimuvad pidulikud EV100-le pühendatud aktused.

2018 is the year when we celebrate Estonia's 100th anniversary. Our classes will prepare different projects dedicated to Estonia. We have created a blog where you can follow our doings. The blog address: ev100.blogs.tik.edu.ee

We started with our celebrations on the 19th of Oct 2017 at Nordea Concert Hall. In February we will open EV100 exhibition, organize fashion week, read native poetry written by students during breaks and do a lot more exciting. On 23rd of February assembly dedicated to EV100 will be held.

Lisatud 08.02.18