Koolikapi tellimise info Inglise Kolledžis

Alates august 2019 on Tallinna Inglise Kolledž liitunud Koolikapp.ee süsteemiga! Koolikappide tellimine algab 26. august 2019. Kokku on suvel paigaldatud kooli 112 kapikohta. Kappide mõõtmed on järgmised: kõrgus 44cm x laius 30cm x sügavus 52cm / maht 67,5 liitrit (4 kappi on 2x suurema kõrgusega).
Koolikapi rendihind on esimesel aastal 39 EUR ja edaspidi pikendamisel 29 EUR/ õppeaasta. Tellimiseks tuleb toimida järgnevalt:
Koolikapi saab tellida veebilehel: www.koolikapp.ee (menüü „TELLI koolikapp“) 5 koolipäeva peale arve tasumist saab õpilane oma kapi võtme kooli kantseleist kätte.

PS. Kui kõigile kappe ei jätku, antakse kapid eelisjärjekorras gümnaasiumiõpilastele. Kui kappe jääb üle, saavad neid rentida ka 7.-9. klasside õpilased. Kes soovib erimõõtmeliste huviringide vahendite hoiustamiseks 2x suurema kõrgusega kappi, peab tegema sama tellimuse alusel makse 78 EUR – suuremaid kappe jagub neljale esimesele soovijale.

LISAINFO:
Kristjan Kuutok