Sotsiaalpedagoog

Sotsiaalpedagoogi töö eesmärgiks koolis on tegeleda probleemidega, mis takistavad õpilasel hariduse omandamist. Keskmes on õpilase õppetööga seotud probleemid, põhjuseta puudumine, sotsiaalsete oskuste arendamine ning kiusamise ennetamine.

Sotsiaalpedagoogiline töö on ennekõike identiteeditöö. Kuna õpilase oluliseks lähedaseks on lapsevanem, siis teeb sotsiaalpedagoog lapse huve silmas pidades koostööd lapsevanemaga.

Tallinna Inglise Kolledži väärtuste keskmes on õppija, so kooliga seotud kogukond, ehk õpilane, õpetaja, kooli töötaja, lapsevanem. Sotsiaalpedagoogi jaoks on olulised märksõnad suhted, avatus ja koostöö – ta on sidususe looja kõikide kogukonnaliikmete vahel. Sotsiaalpedagoog lähtub lapse heaolust ja parimatest huvidest ja on olemas kõikide kogukonna liikmete heaks: nii õpilaste, vanemate kui õpetajate aitamiseks. Soovi korral olete oodatud pöörduma!
Tallinna Inglise Kolledžis töötab sotsiaalpedagoog Svetlana Põdder, Svetlana on programmi Kiusamisest vabaks! ülekooliline koordinaator.

Sotsiaalpedagoog asub III korrusel Tervisekeskuse (Health Center) ruumides.

Vastuvõtuajad E-N 9:00-15:00

Töökorralduslikus mõttes on vajalik eelnev registreerimine meili teel: svetlana.podder@tik.edu.ee või Stuudiumi kaudu.

Vajadusel on võimalik kokku leppida ka muu aeg.

Tel: 6 271 104

Ära jää oma murega üksi. Tule ja leiame koos lahenduse, kuidas edasi toimida. Võta julgelt ühendust!