Õpikute laenutamine / Textbooks 2022/23

Õpikute laenutamine toimub TIKi raamatukogus 22-26.08.

Palume võimalusel kindlasti oma asju õigel ajal võtma tulla. Kui see ei ole võimalik, siis saab õpikuid laenutada ka 29-31.08 või septembri alguses.

Selleks, et uusi õpikuid laenutada peab õpilase lugejakonto olema tühi. Kõik veel tagastamata või asendamata materjalid tuleb laenutama tulles kaasa võtta. Õpilane näeb endale laenutatud õpikute nimekirja Stuudiumis, enda profiili alt. Vanem näeb samas kohas oma lapsele laenutatud teavikute arvu.

Õpikute laenutamise nädalal 22-26.08 saab raamatukogu eesruumist osta õpikutele ja töövihikutele kaasa kilekaaned. Täiendav info tulekul.

Textbooks for 2022/23 school-year will be loaned out 22-26.08.

Students who can not come during the given time can get their materials 29-31.08 or during the first weeks of September.

New materials will only be given out to students whose library account is empty. Please take with you any overdue library materials or replacement copies. Students can see their loans in Stuudium under their profile. Parents can see the number of materials their child has loaned.

During 22-26.08 there is also a possibility to buy covers for your text- and workbooks. More details will be added later.

Lisatud 07.07.22