Menüü

Õpiabi Õpilaselt Õpilasele (ÕÕÕ)

See uudis on lisatud rohkem kui 3 kuud tagasi, ja võib puudutada ammu möödunud sündmusi

Hea koolipere!

Jätkame ka sel aastal mentorlusprogrammiga õpiabi õpilaselt õpilasele, mille raames tahame aidata õpilasi, kes on mingil põhjusel mõnes aines maha jäänud või sooviksid lihtsalt mõne teemaga lisaabi, et õppimine edeneks paremini. Mentoriteks ehk õpiabi andjateks on meie enda targad ja tähelepanelikud õpilased, kes suudavad lahendada iga õpimure ning on väga pädevad õppeaines, milles nad teisi abistavad.

Samuti jätkame eelmisel aastal tehtud muudatusega. Nimelt pakub mentorlusprogramm abi igas õpiastmes õpilasele juhul, kui vabu mentoreid on. Seega, kui tunned, et vajaksid mõne teemaga lisaabi, siis pole vahet, kas oled 1. või 11. klassis. Kui soovid abi, siis pane oma nimi kirja google forms'is järgneval lingil ja me võtame sinuga peatselt ühendust:

https://forms.gle/WmHUk3tPkDVFjynU7

Suurt õpituhinat soovides
Teie õpilasesindus

Hello!

We are continuing our mentoring programme that was started a few years ago. Whether a certain topic in a subject worries you, or you feel like you have fallen behind, this programme can help you. The mentors who will be helping others are our very own smart, attentive and talented students, who are ready to solve any troubles you might have with studying.

We are also continuing with a change made last year - we offer mentoring to students of any age. Therefore it doesn't matter if you are from the 1st or from the 11th grade, we can help you. All you need to do to receive a mentor is sign up with the following google forms link:

https://forms.gle/WmHUk3tPkDVFjynU7

Kind regards,
Your student council

Lisatud 31.10.22