Traditsioonilised üritused

Traditsiooniliselt on koolis läbi viidud järgmisi üritusi:

• 1.september
  • Sügiskontsert
  • Kogu kooli matk
  • Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele, sportlastele ja nende vanematele
  • Algklasside sügisnäitus
  • Vanavanematepäev
  • Õpetajate päev
  • Rebastepäev
  • Isadepäev
  • Kadripäev ja mardipäev algklassidele
  • Jõulupeod
  • Kontsert-jumalateenistus Kaarli kirikus
  • Sõbrapäev
  • Vabariigi aastapäeva tähistamine ja ajalookonverents
  • Emakeelepäev
  • Lõpuball
  • Lõpukell
  • Alar Schmidti nimeline korvpalliturniir
  • Emadepäeva kontsert
  • Lõpuaktused
  • Spordipäevad sügisel, talvel ja kevadel
  • Klassidevahelised spordivõistlused
  • TIK Inspire konverents

1. september

2.-G2 klass toimuvad aktused, kus direktor juhatab kõiki uude kooliaastasse. Pärast kogunemist on kõigil klassijuhatajatund. Päeva lõpetab 1. ja 12. klassi aktus. 1. klass on oodatud aktusele koos vanematega.

Direktori vastuvõtt tublimatele

Direktori vastuvõtt on tore traditsioon, kus hinnatakse õppetöös silmapaistnud õpilasi, olümpiaadide võitjaid, konkursside võitjaid ja parimaid sportlasi.

Sügisnäitus

Toimub algklassi õpilastele. Kõik algklassid valmistavad näituse nende sügisandidest.

Õpetajate päev

Korraldab G3, kes püüavad sellel päeval õpetaja rollis hakkama saada. Neil tuleb läbi viia tõsine tööpäev, mis kulmineerub aktusega. Õpetajatele korraldatakse sellel päeval aktus, kus alati mängib olulist rolli õpetajate päeva film. Meenutus aastast 2010: http://www.youtube.com/watch?v=8Gngc0yp7xw&feature=related

Rebaste ristimine Iga lend püüab seda päeva teha omanäoliseks, päev kulmineerub ristimistseremooniaga, kus rebased saavad endale koolisõrmuse. Väike meenutus: http://www.youtube.com/watch?v=T53G8PuSgUk&feature=related

Vanavanemate-, isade- ja emadepäev

TIKis on kombeks nendel päevadel kutsuda oma armsaid vanavanemaid, isasid ja emasid tundi andma. Kõik kes soovivad kooli tulla, saavad eelnevalt ennast registreerida ja paika panna teema, millest nad õpilastega vestelda soovivad. Emadepäev kulmineerub suure kontserdiga.

Jõulud Tallinna Inglise Kolledžis

Jõulud algavad meil ühiselt maja kaunistamisega, jätkuvad erinevate jõulupidudega ja lõppevad kontsert-jumalateenistusega Kaarli kirikus.

Sõbrapäev

Toimub 14. veebruaril. Ürituse korraldab G1. Sellel päeval töötab ka postkontor, mis vahendab kõiki sõbralikke õnnesoove, kallistusi ja serenaade.

Vabariigi aastapäev

Tähistatakse koolis aktusega, kuhu on kutsutud esinema erinevad Eesti ühiskonnas silmapaistnud persoonid. Aktustele järgneb ajalookonverents. Ajalookonverents koosneb erinevatest töötubadest, kuhu on õpilastel võimalik eelnevalt registreerida.

Emakeelepäev

Emakeelepäeva tähistamiseks on toimunud mitmeid erinevaid üritusi, nagu viktoriinid emakeele tundmises ja põnevad külalised tundides.

TIK eurovisioon

See on võistlus, kus G1.-G3. klassid võistlevad omavahel etteastetega erinevate maade muusika ja kultuuri tutvustamiseks. Gruppidele on määratud erinevad keeled, mida kasutades nad valmistavad ette teistele klassidele ette kandmiseks ühe laulu või playbox-i.

Lõpuball

Balli korraldamise au on G2 ja õhtu kõige tähtsamad külalised on abituriendid. Õhtu on täis erinevaid üllatusi, mängib ansambel ja valitakse ball kuningas ja kuninganna.

Lõpukell

Lõpukell on üritus, kus G3 saadetakse eksamite. Sellel päeval antakse neil võimalus olla jälle mudilane. Traditsiooniks on saanud see, et päeva lõpetab lõpukella aktus. Väike meenutus aastast 2012: http://vimeo.com/40915820