Vastuvõtt

2019-2020 õppeaasta Tallinna Inglise Kolledži vastuvõtu tingimused ja kord. Kinnitatud vastuvõtukord 2020-2021 õppeaastaks lisatakse kooli kodulehele jaanuar 2020.

Algab vastuvõtt TIKi 1. klassi õppeaastaks 2020/2021.
Võimalik on kandideerida ühte järgmistest õppeprogrammidest:

1. klassi vastuvõtt (riiklik õppekava) toimub õpivalmiduse ning loovuse hindamise katsete alusel 08. ja 09. veebruar 2020.
TIK-i 1. klassi riikliku õppekava õppesuuna rühmadesse võetakse vastu õpilased, kelle elukoha aadress rahvastikuregistri järgi on Tallinna linn.

Registreerimine algab 10. jaanuar kell 16:00 aadressil vastuvõtt 1.klassi
Registreerimine lõpeb 26. jaanuar kell 16:00.
1. klassi vastuvõtt TIK-i IB PYP soovijatele toimub pärast õpivalmiduse ja õppetoe hindamist ning Eesti kodanikest õpilastele pärast keeletaseme välja selgitamist 15. juuni 2020.
Tallinna Inglise Kolledži (TIK) 1. klassi IB PYP (International Baccalaureate Primary Years Programme) õppekava õppekohtadele võetakse vastu eelkõige välisriikide diplomaatiliste esinduste ja konsulaarasutuste ning rahvusvaheliste organisatsioonide esinduste töötajate ja kokkulepete alusel Eestis tööle asuvate välisriikide kodanikest spetsialistide lapsed. Samuti võetakse TIK-i 1. klassi IB PYP õppesuuna rühmadesse need Eesti kodanike lapsed, kelle vanem töötab diplomaatilisel ametikohal ja/või kes on vähemalt kaks aastat õppinud välisriigis asuvas IB koolis või rahvusvahelises koolis seetõttu, et tema üks vanematest töötas või töötab, tööandja kirjaliku kinnituse kohaselt, välisriigis.

Registreerimine algab 10. jaanuar kell 16:00 aadressil algus.tik.edu.ee.
Registreerimine lõpeb 07. juuni kell 16:00.

10. klassi vastuvõtt 2020-2021 õppeaastaks toimub nelja kooli ühiskatsete alusel 14. märtsil 2020.a. kell 10.00. Koolis tuleb kohal olla hiljemalt 9.30.
Katsetele registreerumiseks on loodud ühiskatsete infosüsteem, mis avaneb 1. märtsil 2020 kell 10.00. Katsetele saab registreeruda kuni 11. märtsini (k.a). Enne registreerimist palume kindlasti tutvuda nelja kooli ühiskatsete korraldamise ja Tallinna Inglise Kolledži vastuvõtukorraga.

Vestlused toimuvad kolmes voorus vastavalt õpilase märgitud kooli eelistustele: vestluste I voor (kool, mis on märgitud 1. eelistusena) 30. märts-3. aprill 2020;
vestluste II voor (kool, mis on märgitud 2. eelistusena) 6.-9. aprill 2020;
vestluste III voor (kool, mis on märgitud 3. eelistusena) 16. aprill 2020.

Praktilistele töödele kaasa võtta isikuttõendav dokument, ühiskatsete infosüsteemist kandideerija koodi väljatrükk, kirjutus- ja joonestusvahendid, kalkulaator, vahetusjalanõud. Lubatud on sildita veepudel.

2018.a. ühiskatsete sisu.

Ühiskatsete näidistöid saab vaadata siin.

Vaata ka lisainfot Haridusameti kodulehelt elukohajärgse kooli valiku ja määramise kohta. Inglise Kolledž on ülelinnalise vastuvõtuga — ehk mitte elukohajärgne — kool, ja vastuvõtuprotsess lõpeb enne Haridusameti taotlusprotsessi algust.

Haridusametile taotluse esitamine on vajalik vaid vanematele-õpilastele, kes ei astu ülelinnalise vastuvõtuga kooli.