1. klassi vastuvõtt

Võimalik on kandideerida ühte järgmistest õppeprogrammidest:

• 1) 1. klass riiklik õppekava
  • 2) 1. klass TIK-i IB PYP (ainult sihtrühma kuulujatel)

Algab vastuvõtt TIKi 1. klassi õppeaastaks 2024/2025.

Vastuvõtukord 2024/2025

1. klass riiklik õppekava
1. klassi vastuvõtt (riiklik õppekava) toimub õpivalmiduse ning loovuse hindamise katsete alusel koolimajas 10. veebruar 2024.a. vastavalt registreerimissüsteemis valitud kellaajal.

TIK-i 1. klassi riikliku õppekava õppesuuna rühmadesse võetakse vastu õpilased, kelle elukoha aadress rahvastikuregistri järgi on Tallinna linn.

Registreerimine algab 12. jaanuar kell 16:00 aadressil algus.tik.edu.ee
Registreerimine lõpeb 04. veebruar kell 16:00.
Kuni 04.02 on võimalik süsteemi sisse logides valitud aega muuta või lisainfot täpsustada.

Tulemused avaldame logides sisse lehele algus.tik.edu.ee
Sisse logimiseks kasutage registreerimisel saadud parooli ning esitatud e-posti aadressi.

Katsete korraldus 10. veebruaril
1. klassi vastuvõtt toimub 10. veebruaril.
Õpetajad tulevad õpivalmiduse ja loovuse hindamise algusajaks koolimaja peaukse (vt kaart allpool) juurde õue ning sisenevad koolimajja koos lastega. Õpivalmiduse ja loovuse hindamine kestab 75 min alates valitud kellaajast. 75 minutit pärast õpivalmiduse ja loovuse hindamise algust toovad õpetajad lapsed sisehoovi väljapääsu (vt kaart allpool) juurde.

Näiteks, kui vanem valis lapse õpivalmiduse ja loovuse hindamise ajaks 9.00, tulevad õpetajad koolimaja peaukse juurde vastu kellaajaks 9.00 ning toovad lapse Pärnu mnt spordihoone väljapääsu treppide juurde kellaajaks 10.15.
Kuna rühmad sisenevad majja ning väljuvad koolimajast 10-minutiliste vahedega, palume teil valitud kellaajast täpselt kinni pidada.
Kui liiklete autoga, palume kooli juures mitte peatuda, vaid leida koht piirkonnas asuvates parklates!

Koolimaja sisse- ja väljapääsude kaart asub SIIN

Vastuvõtt TIK-i IB PYP 1. klassi kohta leiab infot kooli ingliskeelsel veebilehel SIIN

Vaata ka lisainfot Haridusameti kodulehelt elukohajärgse kooli valiku ja määramise kohta. Inglise Kolledž on ülelinnalise vastuvõtuga — ehk mitte elukohajärgne — kool, ja vastuvõtuprotsess lõpeb enne Haridusameti taotlusprotsessi algust.

Haridusametile taotluse esitamine on vajalik vaid vanematele-õpilastele, kes ei astu ülelinnalise vastuvõtuga kooli.