Menüü

Konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonide ajad 2. perioodil/Teachers consultations term 2
Tabelist leiate õpetajad, kellel on konkreetne konsultatsiooniaeg. Õpetajatega, kellel tabelis aega pole, palume õpilasel konsultatsiooniaeg ise kokku leppida.

Aasumets, Anita
Altrov, Kirke
Apostol, Andrei
Aus, Kai
Batrakova, Ekaterina - E kl 16 ruum 219
Berestovski, Meeli
Bogdanovitš, Olga
Bulkina, Marina - Esmaspäev R-203 Kell 14.15
Burghardt, Matthias
Erro, Ksenia - Teisipäev kl. 15:05 ruum 306
Eskla, Anne-Ly
Frischer, Kaja
Greko, Ryan
Haljak, Kristjan
Hion, Sandra - Kirjalikul kokkuleppel Stuudiumis õpilasega
Jankovski, Kersti
Kareda, Juta
Kennedy-Ewen, Nicole
Kivisild, Maarja
Kodres, Sirli - Esmaspäeval al. 14.15 eelneval kokkuleppel õpetajaga
Koduste, Ülle - Teisipäeval 15.00
Länts, Piret
Laos, Marit
Lillemäe, Mare - Kokkuleppel õpilasega, SH 302
Lomovski, Margarita N 7.tund ruumis 206 (5.kl), N 9.tund ruumis 206 (6.kl)
Luht, Kaisa-Helena - K kl 16.50, muul ajal kokkuleppel
Maasikas, Maris - Teisipäev 14.30-15.30 ruumis 205 eelneval kokkuleppel õpilasega
Mägi, Tiina - Kolmapäeval 16.00-16.45 ruumis 201 eelneval kokkuleppel õpilasega
Martma, Tiiu - Teisipäev 15.05 ruumis 209, muul ajal kokkuleppel
Mäsak, Raul - Kolmapäeval kl 15:10-15:55
Melentyeva, Elena - Teisipäeviti kell 15.00 ruum 220 või kokkuleppel õpilasega
(kirjalikult)
Mourey, Thierry Frederic
Muller, Karin - Teisipäeviti 15.10 - 15.55 või kokkuleppel muul ajal ruumis 404
Nebukat, Lea
Norberg, Kaia
Oad, Mikk
Õispuu, Lia
Oja, Merilin
Ostra, Mailis
Otsman, Erkki - Kokkuleppel õpilasega E, K, N
Pajusaar, Piret
Pärn, Liisa
Peterson, Margot
Popov, Marja
Prikk, Liis
Raid, Bibi
Raudsepp, Rainer
Ringo, Liisa
Ringo, Marko
Roditšenko, Edgar
Roditšenko, Juta
Rooste, Ester - Kokkuleppel õpilasega ruumis 218
Ruubas, Kaire
Saluste, Reet
Sarapuu, Inge
Smirnov, Piret
Tammeaid, Keiu-Kärt
Taperson, Heldena - N ruum 303 kell 15.10 - ja kokkuleppel
Tiislär, Kaupo
Tiks, Luise - T kell 15:00 ruumis 201 eelneval kokkuleppel õpilasega
Uibo, Mari
Urbla, Uuve-Maarja
Vaiksalu, Tiina - N kell 14.15 ruumis 315
Vällik, Martin - kokkuleppel, mitte T, pigem K
Vallikivi, Kadri - Reedel kell 15:00, ruum 401
Veeperv, Mallika
Viilup, Paavo
Vooglaid, Kristi