Toitlustus

Alates Septembrist 2018 on Tallinna Inglise Kolledži uueks toitlustajaks ühisettevõttevõte OÜ Sensum/Lavka OÜ ja söökla peakokaks on valitud Marina Kuusemets. Marinal on pikaajaline kogemus rahvusvaheliste kogukondade toitlustamisel ja ka uuel loodab ta pakkuda meelepärast koolilõunat kõikidele õpilastele, kooli personalile ning külalistele.

Menüü koostamisel lähtutakse eelkõige tervisliku toitumise põhimõtetest, Veterinaar ja toiduameti eeskirjadest ning Tervisearengu Instituudi soovitustest. Koolisöökla ülesandeks on toetada Tallinna Inglise Kolledži väärtusi: areng, vaimsus, avatus, vastutus, sallivus, rõõm. Koostöös tugiorganisatsioonidega anname endast parima, et viia kooli edasi püstitatud visiooni suunas.

Soe koolitoit

Söömisele tulles, palume kaasa võtta läbipääsu kaart ja registreerida see sööklas asuvas kaardilugejas.

Pikapäeva toitlustus

Õhtuse pikapäevarühma toitlustus on 14.00-16.00. Pikapäevarühma lapsed tulevad sööma koos õpetajaga, ülejäänud tulevad iseseisvalt ja ajal kui see neile sobib. Äärmiselt oluline omada õpilaspiletit ning see läbi piiksutada sisenemisel. Kui pilet puudub on vaja nimi kirjutada sööklas kaarditute kausta.

Pikapäeva toitlustuse eest tasumiseks palume teostada makse 1,34 eurot päevas kuu esimeseks tööpäevaks. (Näiteks: September 2018 on 20 õppepäeva korrutame 1,34 ja saame septembrikuu pikapäeva toidurahaks 26,8 eurot).

Detsembrikuu toiduraha: 14 päeva - 18,76€, makse tähtaeg 30.11.2018

Maksekorralduse detailid:
Saaja nimi: SENSUM OÜ
Saaja a/a:EE291010220273600227

Selgitus: kuu, lapse nimi, klass (vajadusel: päevad, millal laps söön. Näiteks: E,K,R) Juhul kui õpilane on haige või puudub, palume teatada (puudumise algus ja lõpp) e-posti aadressil puudumine@taldrik.ee . Laps võetakse toidult maha teatamisest järgneval päeval. Kasutamata päevade toiduraha summa arvestatakse järgmise perioodi ettemaksuks. Järgneva kuu toiduraha tasumisel, palume ise kogunenud ettemaksu summa maha arvestada ning lisada maksekorralduse selgitusse vastavate päevade arv.

Puhvet

Tallinna Inglise puhvetis töötab koolipuhvet TUBLI 5. Koolipuhveti põhiväärtuseks on pakkuda laialdast valikut tervislikke tooteid, unustamata sealjuures, et klientideks on lapsed ja hinnakujundus peaks peegeldama nende võimalusi. Puhveti pidamise juures paneme suurt rõhku tervisekasvatusele, ei piisa lihtsalt piirata lapsi valikuvõimalustest vaid on vaja suunata neid tegema õigeid valikuid.

Puhvetis on võimalik süüa päevapraadi, kell 13.00-15.00, hinnaga 2,5 eurot ning osta laia valikut omatoodangut parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Ostude eest on võimalik maksta kasutades viipemakset või sularaha vältimaks pikki järjekordi ja rahutut ootamist.

Kui Teil on mõtteid või tagasisidet, mis aitaks meie teenust viia uuele tasemele pakkumaks parimat lahendust koolitoitlustuse populariseerimisel edastage see aadressil idee@taldrik.ee .

Puhvet on avatud 9.00-16.00
Söökla: