Toitlustus

Alates Septembrist 2023 toitlustatakse Tallinna Inglise Kolledži sööklas uue TUBLI 5 toitlustuskontseptsiooni “Maailma maitsed” põhimõtete alusel ning koolisöökla rakendab SchoolFood4Change “kogu kooli toidukultuuri” meetodeid tervisliku ja jätkusuutliku toidukultuuri arendamisel. Söökla eesmärk on läheneda toidule tervislikult ehk erinevate õpiolukordade ja õppeainete kaudu, mis võimaldaksid käsitleda toitu erinevatest vaatenurkadest.

Toidukultuuri keskmes on:

*Õpilaste osalemine toidukultuuri arendamisel
*Demokraatlikud töövõtted
*Eestvedamine
*Parema tooraine ostmine
*Kommunikatsioon
*Eri valdkondi ühendav töö
*Koostöö

Rännakut “TUBLI 5” viivad läbi ühisettevõtted Lavka OÜ, Söökla OÜ ja Buffet OÜ, mis kõik on seadnud eesmärgid toetada kogu kooli toidukultuuri arengusse.

Soe koolitoit

Söömisele tulles, palume kaasa võtta õpilaspilet/töötaja kaart ja registreerida see sööklas asuvas kaardilugejas.

Nädala menüü nägemiseks vajuta SIIA

Pikapäeva toitlustus

Õhtuse pikapäevarühma toitlustus on 14.00-16.00. Pikapäevarühma lapsed tulevad sööma koos õpetajaga, ülejäänud tulevad iseseisvalt ja ajal kui see neile sobib. Äärmiselt oluline omada õpilaspiletit ning see läbi piiksutada sisenemisel. Kui pilet puudub on vaja nimi kirjutada sööklas kaarditute kausta.

Pikapäeva toitlustuse eest tasumiseks palume teostada makse 1,80 eurot päevas kuu esimeseks tööpäevaks. (Näiteks: Septembris on 19 õppepäeva - korrutame 1,80 ja saame septembrikuu pikapäeva toidurahaks 34,20 eurot).

Aprillikuu toiduraha:

Pikapäevarühm (17 päeva) – 30,60 eurot.

Maksetähtaeg on 08. aprill 2024

Maksekorralduse detailid:
Saaja nimi: Söökla OÜ
Saaja a/a: EE342200221023171672

Selgitus: kuu, lapse nimi, klass (vajadusel: päevad, millal laps sööb. Näiteks: E,K,R) Juhul kui õpilane on haige või puudub, palume teatada (puudumise algus ja lõpp) e-posti aadressil puudumine@taldrik.ee . Laps võetakse toidult maha teatamisest järgneval päeval. Kasutamata päevade toiduraha summa arvestatakse järgmise perioodi ettemaksuks. Järgneva kuu toiduraha tasumisel, palume ise kogunenud ettemaksu summa maha arvestada ning lisada maksekorralduse selgitusse vastavate päevade arv.

Puhvet

Tallinna Inglise puhvetis töötab koolipuhvet TUBLI 5. Koolipuhveti põhiväärtuseks on pakkuda laialdast valikut tervislikke tooteid, unustamata sealjuures, et klientideks on lapsed ja hinnakujundus peaks peegeldama nende võimalusi. Puhveti pidamise juures paneme suurt rõhku tervisekasvatusele, ei piisa lihtsalt piirata lapsi valikuvõimalustest vaid on vaja suunata neid tegema õigeid valikuid.

Puhvetis on võimalik süüa päevapraadi, kell 13.00-15.00, hinnaga 4 eurot ning osta laia valikut omatoodangut parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Ostude eest on võimalik maksta kasutades viipemakset või sularaha vältimaks pikki järjekordi ja rahutut ootamist.

Kui Teil on mõtteid või tagasisidet, mis aitaks meie teenust viia uuele tasemele pakkumaks parimat lahendust koolitoitlustuse populariseerimisel edastage see aadressil idee@taldrik.ee .

Puhvet on avatud 9.00-16.00 (puhvet pausil 11:30-11:45, 12:50-13:05)

Söökla:
Hommikusöök 7.45-9.00