Kingitused raamatukogule

See on heategu, millega saab kogeda kinkimisrõõmu ja pakkuda paljudele teistele lugemismõnu. Kinkides raamatukogule, teete kingituse kogu koolile. Üheskoos muudame rikkamaks kooli raamatukogu lugemisvaliku ja suuremaks avastamisrõõmu, mida kirjasõna pakkuda võib.

Sooviga kinkida raamat Tallinna Inglise Kolledži raamatukogule, palume eelnevalt pidada nõu raamatukoguhoidjaga, et välja selgitada, millist raamatut on hädasti vaja või ehk on see raamat juba kingitud. Raamatukogu telefon on 6271108 ning e-post raamatukogu@tik.edu.ee.

Me märgistame kõik raamatud annetuse templi, kinkija nime ning aastaarvuga, et ka tulevased lugejaid teaksid, et tegemist on kingitusega. Lisaks võib kinkija oma käekirjaga kirjutada sisse pühenduse.

Tikster on iga raamatu üle rõõmus. Kuid tegime siiski nimekirja raamatutest, mis kogu kooliperet rõõmustaks ehk mida on meilt küsitud, aga meil on neid liiga vähe või puuduvad meie fondidest üldse. Eriti ootame lastekirjandust nii inglise kui eesti keeles ning laste teadmisteraamatuid.

Tiksteri soovinimekirja leiab siit