Menüü

E-päeviku kontod

Uue konto loomiseks tuleb täita taotlus aadressil https://tak.tik.edu.ee (valik "Uued lapsevanemad"). Sisestada tuleb lapse ja enda isikukood, enda ees- ja perenimi, e-mail ja telefon. Pärast taotluse heaks kiitmist saabub sisestatud meiliaadressile info kasutajakonto kohta. Juhul kui lapsel endal on juba e-päeviku konto, siis palume kontrollida, et lapsel oleks enda profiilis sisestatud isikukood, nii saab taotlusi oluliselt kiiremini rahuldada.

Olemasolevatel kasutajatel palume vältida uute taotluste esitamist ning kasutada vajadusel uue parooli saamiseks selleks loodud vahendeid.

Kui vanemal on juba konto, aga lapsel mitte, siis saab vanem lisada lapse profiilile e-maili aadressi (kui vaatate enda profiili, siis on all lisatud laste nimekiri, seal lapse nimel klõpsates näeb lapse profiili ning seal saab seda ka muuta). Siis saab laps endale konto klõpsates "unustasid salasõna?" ning enda nime sisestades (info saadetakse sisestatud e-maili aadressile). Lapse e-maili aadress peab olema unikaalne, st. ei saa kasutada vanema aadressi. Kui te ei soovi lapsele e-maili aadressi (veel) teha, siis võtke sõnumi või meili teel Paavo Viilupiga ja saadame teile lapse ajutise parooli meilile.

Kui soovite olemasoleva kontoga siduda rohkem lapsi saatke e-päevikus sõnum Paavo Viilupile.

Muude küsimustega pöörduda palun paavo@tik.edu.ee.