Õppetöö korraldus ja vastuvõtt

Viimased versioonid õppkavast, hindamisjuhendist ja muudest olulistest dokumentidest.

Dokumentide vaatamiseks klõpsake "Loe edasi" lingil.

Õppekava

Õppekava on hariduse eesmärkide teostamise plaan ehk milleks, mida, kuidas ja millise aja jooksul õpitakse ja õpetatakse. Õppekava käsitus oleneb ajastust, õppimis- ja õpetamiskultuurist, õppetasemest ja filosoofilisest lähenemisest. Tallinna Inglise Kolledžis toimub õppetöö Tallinna Inglise Kolledži õppekava alusel.

Üleminek õppe- ja kasvatustegevuses kooli uuele põhikooli õppekavale toimub järgmiselt:

1) 1.-4. klass 2010-2014. õa;

2) 5.-9. klass 2014-2020. õa.

Kuni täieliku üleminekuni uuele põhikooli õppekavale toimub õppetöö osaliselt ka hetkel kehtiva nn vana põhikooli õppekava alusel.

Hindamine

Hindamise aluseks Tallinna Inglise Kolledžis on kooli hindamisjuhend.

Hindamisjuhendit saab vaadata siit

Kodukord

Tallinna Inglise Kolledži kodukord ja päevakava

Vastuvõtt

2017/2018 õppeaasta Tallinna Inglise Kolledži vastuvõtu tingimused ja kord.

2017/2018 õppeaasta vastuvõtt 1.klassi

2017/2018 Ühiskatsete sisu.

loe edasi

Akadeemiline ausus ja uurimistöö juhend

Alljärgnevalt leiate akadeemilise aususe põhimõtted eesti ja inglise keeles ning uurimistöö juhendi eesti keeles.

Ainekavad

Siit leiate meie ainekavad.