Õpilasesindus

Meie missioon: Teha Midagi Ära

Õpilasesinduse eesmärgid 2018/2019 õppeaastaks on:

• tagada avatud, aus ja võimalikult vahetu suhtlus koolikogukonnas
  • luua sallivam õpikeskkond
  • juurutada kooliperre koostööaldis mentaliteet

Tallinna Inglise Kolledži Õpilasesindus ehk TIK ÕE koondab 8.-12. klasside õpilaste esindajad. Meie põhieesmärgiks on olla vahendajaks kõigi koolis tegutsevate gruppide - õpilased, õpetajad, direktsioon, lapsevanemad jne. - vahel. Teavitame kõiki osapooli probleemidest, pakume lahendusi ning esindame iseenda ehk õpilaste seisukohti Hoolekogus ja õppenõukogudes. Veel kuulub meie ülesannete sekka koolielu edendamine ja ürituste korraldamine.

Olles osa Viie Kooli Koostöölepingu Liidust (G5), teeme koostööd Tallinna Prantsuse Lütseumi, Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tallinna 21. Kooli ja Tallinna Reaalkooliga. Üheskoos vaatame üle ja otsime lahendusi murekohtadele, korraldame üritusi ja aitame luua suhtlusvõrgustikku viie kooli vahel.

Tallinna Inglise Kolledži Õpilasesindus kuulub Eesti Õpilasesinduste Liitu.

TIK ÕE ametlik Facebooki leht https://www.facebook.com/TallinnaIngliseKolledziOpilasesindus

Muresid, soove ning ettepanekuid saab meiega jagada klasside esindajate kaudu, saates sõnumi Facebooki lehele või meil aadressile esindus@opilased.tik.edu.ee.

Õpilasesinduse liikmed 2018./2019. aastaks on:

Laura Raus (G2IB, president, meiliaadress: laura.raus01@gmail.com ja telefon 57703983) Anette Haavamäe (G2IB, asepresident), Marleen Lillebach (G2IB, asepresident)

Liikmed:
Karl Saamuel Hollman (8)
Keitlin Kasemets (8)
Lui Lindpere (8)
Robert Sumendu (8)
Liisa Toonekurg (8)
Kertu Liisa Jakobson (9)
Carmen Märk (9)
Robert Erik Pass (9)
Robert Schwarz (9)