Õpilasesindus

Meie missioon: tagada hea õpikeskkond kõigile

Õpilasesinduse eesmärgid 2019/2020 õppeaastaks on:

• tagada avatud, aus ja võimalikult vahetu suhtlus koolikogukonnas
  • luua sallivam õpikeskkond
  • juurutada kooliperre koostööaldis mentaliteet
  • aidata õpilastel väljendada oma kreatiivsust läbi ürituste
  • edendada koolivaimu

Tallinna Inglise Kolledži Õpilasesindus ehk TIK ÕE koondab 8.-12. klasside õpilaste esindajad. Meie põhieesmärgiks on olla vahendajaks kõigi koolis tegutsevate gruppide - õpilased, õpetajad, direktsioon, lapsevanemad jne. - vahel. Teavitame kõiki osapooli probleemidest, pakume lahendusi ning esindame iseenda ehk õpilaste seisukohti Hoolekogus ja õppenõukogudes. Veel kuulub meie ülesannete sekka koolielu edendamine ja ürituste korraldamine. Olles osa Viie Kooli Koostöölepingu Liidust (G5), teeme koostööd Tallinna Prantsuse Lütseumi, Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tallinna 21. Kooli ja Tallinna Reaalkooliga. Üheskoos vaatame üle ja otsime lahendusi murekohtadele, korraldame üritusi ja aitame luua suhtlusvõrgustikku viie kooli vahel.
Tallinna Inglise Kolledži Õpilasesindus kuulub Eesti Õpilasesinduste Liitu. TIK ÕE ametlik Facebooki leht https://www.facebook.com/TallinnaIngliseKolledziOpilasesindus Muresid, soove ning ettepanekuid saab meiega jagada klasside esindajate kaudu, saates sõnumi Facebooki lehele või meil aadressile esindus@opilased.tik.edu.ee.
Õpilasesinduse juhtkond 2019./2020. aastaks on:
Mia Zeiger (G2IB, president, meiliaadress: miazeiger2@gmail.com ja telefon 56495251), Isabel Metsik (G2IB, asepresident), Mia Kukk (G2IB, asepresident)

Liikmed:
Helena Tammsaar 9.klass